چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

لیست آخرین مقالات

خلاصه رمان هملت

«هملت» اثر ویلیام شکسپیر، یکی از بزرگترین اثرات ادبی تاریخ است. داستان در دانمارک اتفاق می‌افتد و دوران شاهی به نام کلادیوس را دنبال می‌کند. پس از مرگ پدر هملت، هملت خود را به مردی پرسش‌گر و دچار تردید نسبت به طبیعت مرگ تبدیل می‌کند.

ویژگی های یک کتاب خوب چیست؟

یک کتاب خوب چیزی بیشتر از یک مجموعه اطلاعات نیست؛ این یک سفر است که خواننده را با همه جوانب موضوع آشنا می‌کند و در طول آن، او را الهام می‌بخشد. سبک نویسندگی باید جذاب باشد، تا خواننده را جلب کند و اطلاعات را به شکلی قابل درک ارائه دهد. بیشتر از همه، یک کتاب باید از خواننده تعامل بخواهد

خلاصه رمان بیگانه اثر آلبر کامو

بیگانه" یکی از آثار برجسته نویسنده فرانسوی-الجزایری آلبر کامو است که در سال 1942 منتشر شد. این اثر به عنوان یکی از شاهکارهای ادبیات جهان مورد توجه بسیاری قرار گرفته و تا به امروز تأثیرگذاری قابل توجه دارد. داستان "بیگانه" به شخصی به نام مرسل می‌پردازد که در زندگی‌اش به تج

نحوه نگارش زندگینامه

نوشتن یک زندگینامه یکی از سخت ترین مراحل نویسندگی است و برای نگارش آن باید اطلاعات وسیعی در مورد شخص داشت. از طرفی موارد گوناگونی از زندگی فرد باید مطرح شود تا کتاب نگارش شده بسیار جذاب و خواندنی گردد. در کنار این اطلاعات نیاز به برخی ترفند های نویسندگی وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها پرداخ

چگونه یک رمان جذاب بنویسم؟

دغدغه بسیاری از نویسندگان جذب مخاطب و ارائه کامل محتوای خود به آنها می باشد. نگارش یک کتاب نیازمند خلاقت، دانش و تجربه میباشد که در کنار یک دیگر یک اثر خوب خلق مینمایند. برای جذاب کردن کتاب راهکار متفاوت زیادی وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها در خصوص نگارش رمان پرداخته شده است. 

چرا کتاب بخوانیم؟

خواندن کتاب تاثیر فراوانی بر رشد فردی و اجتماعی جامعه دارد پس یکی از مفید ترین بخش های روز زمانیست که برای خواندن کتاب سپری میشود. با خواندن کتاب زندگی را از دید افراد دیگر دیده و با ابعاد جدید از زندگی آشنا میشویم که میتواند نگرشی جدید درباره موضوعات یکسان به ما بدهد.

خلاصه رمان درکولا

دراکولا" نوشتهٔ برام‌استوکر، یکی از معروف‌ترین رمان‌های ترسناک و وامپیری است. این رمان در سبک نامه‌نگاری نوشته شده و از طریق خطوط نامه‌ها، خاطرات و گزارش‌های مختلف روایت می‌شود. در زیر یک خلاصه کلی از داستان "دراکولا" آورده شده است:

چطوری کتاب بنویسم و چاپ کنم؟

نگارش تا چاپ کتاب بسیار راه پر دردسر ولی ارزشمندی است در این مطلب میتوانید برخی از مواردی که در پیش رو از آغاز نویندگی تا انتشار کتاب خود دارید را دارید مطالعه نمایید. 

خلاصه رمان 50 سایه خاکستری

پنجاه سایه خاکستری" نوشته الی جیمز، یک رمان عاشقانه است که توسط خوانندگان به خاطر موضوعات حساس و صحنه‌های جسمانی توجه جلب کرده است. داستان دکتر آناستیشیا استیل، یک دانشجوی ادبیات که با کریستین گری، یک مرد کارآفرین و پرقدرت، آشنا می‌شود.

چگونه کتابخوان شوم؟

همه ما عادت های بسیاری داریم و هر روز مشغول به انجام کارهایی هستیم که به طور عریضی انجام میگردند. اگر بتوانیم عادت کتاب خواندن را در خود نهادینه کنیم قطعا فواید بیار زیادی برای خود ما و البته اطرافیان ما خواهد داشت. بدین منظور مطلب حاضر برای ایجاد عاد کتاب خواندن تهید گردیده است: 
محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا