چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

نحوه تولید و چاپ کتاب در فروشگاه اینترنتی آمازون

چاپ کتاب در آمازون – بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا

اگر یک نویسنده هستید و می خواهید در سطح جهانی شناخته شوید، بهترین راهکار چاپ کتاب در آمازون است. در این بخش به نحوه چاپ کتاب در این فروشگاه بین المللی خواهیم پرداخت.

نحوه چاپ کتاب در آمازون

آرزوی هر نویسنده ای است که کتاب های او مخاطبان جهانی داشته باشند و مردم سراسر دنیا توانایی دسترسی به این کتاب ها را داشته باشند. اما متاسفانه نویسندگان ایرانی در دنیا بسیار مهجور مانده و کمتر کتاب ایرانی به زبان های مختلف ترجمه شده و در دسترس عموم مردم در سایر کشورها قرار می گیرد.

چاپ کتاب در آمازون یکی از بهترین راه ها برای دیده شدن نویسندگان در سراسر دنیا است. آمازون بزرگترین پلتفرم نشر بین المللی کتاب است که تمام نویسندگان در اقصی نقاط جهان قادر به چاپ کتاب در آن می باشند.

چاپ کتاب در آمازون که بزرگترین فروشگاه اینترنتی در دنیا است برای تمامی افراد مقدور می باشد. شما می توانید کتاب های خود را به صورت پی دی اف و یا کالای چاپی در این فروشگاه اینترنتی منتشر کرده و به فروش برسانید. البته سایت های فروشگاهی دیگری همچون لولو و گوگل بوک نیز وجود دارند که برای این کار مناسب می باشند اما پلتفرم آمازون کاربران بیشتری داشته و در سطح بین المللی شناخته شده تر است. شما می توانید در این مسیر از یک انتشارات داخلی جهت تسهیل کار کمک بگیرید. همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید کتاب خود را ترجمه کرده و یا به زبان فارسی منتشر کنید. البته طبیعی است کتابی که به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد مخاطبان بیشتری را به خود جذب خواهد کرد.

چاپ کتاب فیزیکی یا الکترونیکی

اما اقدامات لازم برای چاپ کتاب در این فروشگاه اینترنتی چه اقداماتی می باشد؟ در ابتدا باید برای کتاب خود شابک بین المللی اختصاصی و بارکد دریافت کنید. همچنین به یک شماره بین المللی با پیش شماره 1+ برای هر کتاب با دسترسی مولف نیاز دارید. سپس باید کتاب را با نام اختصاصی مولف در کتابخانه کنگره آمریکا ثبت کرده و گواهی بین المللی انتشار کتاب را ارائه دهید.

ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید کتاب خود را به صورت ایبوک و یا کتاب فیزیکی در آمازون منتشر کنید. اگرچه به دلیل تحریم ها چاپ فیزیکی کمی دشوار است اما غیر ممکن نیست. شما با کمک واسطه می توانید فروش فیزیکی نیز انجام دهید. پس از تصمیم گیری یک حساب کاربری در سایت آمازون ایجاد کنید تا بتوانید خرید و فروش کتاب خود را از طریق این بستر به راحتی مدیریت کنید. با استفاده از این حساب کاربری می توانید قیمت کتاب را تغییر داده و درآمد حاصل از فروش آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

Description: راه‌اندازی کمپین اینترنتی برای چاپ و نشر کتاب‌های فارسی در آمازون

چاپ کتاب به زبان های مختلف

اگرچه فروشگاه آمازون در کشور آمریکا بنا شده است اما در واقع یک فروشگاه اینترنتی است که کلیه سفارشات از سراسر دنیا را می پذیرد. از این رو می توانید کتاب خود را به هر زبانی که مسلط هستید نگارش کرده و در این سایت منتشر کنید. اما چاپ کتاب به زبان انگلیسی مزایای بیسشتری برای شما خواهد داشت و تعداد مخاطب بیشتری با شما و کتاب شما آشنا خواهند شد. می توانید برای ترجمه کتاب خود به زبان انگلیسی از مترجمان کاربلد استفاده کنید.

هزینه چاپ کتاب یکی از مهمترین فاکتورها برای هر نویسنده ای است. نویسنده باید برای چاپ کتاب در آمازون کتاب خود را در کیندل که انتشارات مستقیم این شرکت است بارگزاری کند. هزینه چاپ و تولید کتاب در آمازون هزینه ثابتی نیست و با توجه به تعداد صفحات و سایر فاکتورها محاسبه می شود. برای مثال اگر بخواهید یک کتاب 150 الی 200 صفحه ای در آمازون به چاپ برسانید باید حدود 8 میلیون تومان هزینه صرف کنید. اگرچه این هزینه برای بسیاری از نویسندگان هزینه کمی نیست اما مزایای زیادی برای شما به همراه دارد و ممکن است با چاپ یک کتاب بتوانید وارد بازار جهانی شده و مخاطبان زیادی در سراسر دنیا پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تسهیل روند چاپ کتات در آمازون با کارشناسان ما در انتشارات زرین اندیشمند تماس حاصل کنید.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز
کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز