چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی

شفای زندگی – معرفی کتاب

کتاب شفای زندگی نوشته لوییز هی، نویسنده آمریکایی در سال 1984 منتشر شده و سپس توسط گیتی خوشدل به فارسی برگردانده و با همت نشر پیکان در ایران منتشر شد.

خلاصه کتاب شفای زندگی

لوییز هی یکی از نویسندگان انگیزشی در آمریکا است که کتاب های او به سرعت در جهان به شهرت رسیده اند. کتاب شفای زندگی برای اولین بار در سال 1984 منتشر شد و به سرعت به یکی از کتاب های الهام بخش برای ایجاد تحول در ذهن و جسم تبدیل شد.

کتاب از چهار بخش اصلی تشکیل شده است. در قسمت اول و بخش مقدمه، بر روی نیازهای انسان تمرکز شده است و ما را با هرکدام از آن ها آشنا می کند. نیازهایی همچون ترس، گناه، خصومت و نکوهش که بسیاری از مشکلات را ایجاد می کنند. نویسنده در این کتاب تاکید می کند که تفکر ما تنها چیزی است که با آن برخورد می کنیم. تغییر تفکر منجر به تحولات بزرگی می شود. هر اندیشه موجب ساختن آینده ما می شود. نویسنده در کتاب داستان مبارزه با سرطان و چگونگی شفای خود بدون استفاده از موارد پزشکی را توضیح می دهد.

درباره کتاب شفای زندگی

کتاب شفای زندگی مانند یک بسته درمانی است که با خواندن آن جریانی از تفکرات مثبت در ذهن شما جاری خواهد شد. هر فصل با یک تایید آغاز شده و با یک درمان به اتمام می رسد. نویسنده سعی دارد با نوشتن این کتاب به خواننده بفهماند که مهم نیست چه مشکلاتی وجود دارند، مهم طرز فکر ما است. افکار ما بسیار قدرتمند هستند و اگر اراده کنیم توانایی تغییر بسیاری از چیزها را خواهیم داشت. این کتاب از تجربیات نویسنده برگرفته شده است و به انسان یاد می دهد که برای بهبود زندگی خود تلاش کند.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق