چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

انتخاب نشریه مطمئن برای چاپ کتاب

نشریه برای چاپ کتاب – کدام نشریه را انتخاب کنیم؟

نشریه های زیادی برای چاپ کتاب در سراسر کشور وجود دارند. شما باید مناسب ترین نشریه برای چاپ کتاب خود را از میان این انتشارات پیدا کرده و چاپ آن را با خیال آسوده به دست انتشارات مورد نظر بسپارید.

انتخاب نشریه برای چاپ کتاب های شما

انتخاب نشریه برای چاپ کتاب اهمیت زیادی برای نویسندگان دارد. یافتن یک نشریه معتبر کار چندان مشکلی نیست و نویسندگان می توانند با اندکی تحقیق انتشارات مورد نظر خود را پیدا کنند.

از مهمترین معیارها برای انتخاب نشریه، قانونی بودن آن است. یک انتشارات معتبر دارای پروانه نشر است. اگر شما اختیار چاپ کتاب خود را به دست انتشاراتی بسپارید که بدون طی کردن مراحل قانونی اقدام به نشر کتاب می کند، در اصل کتاب شما ارزش خود را از دست می دهد و شما هیچ حق مادی یا معنوی در رابطه با آن نخواهید داشت. برخی انتشارات مبلغ بسیار پایینی برای چاپ کتاب از شما دریافت می کنند و ممکن است شما به همین دلیل وسوسه شده و کتاب خود را در اختیار آن ها قرار دهید. اما برای مثال آن ها در ازای این مبلغ کم از شابک جعلی استفاده کرده و یا مجوز وزارت ارشاد دریافت نمی کنند. وقتی کتاب شما مجوز ارشاد نداشته و در کتابخانه ملی به ثبت نرسد، هیچ ارزشی نخواهد داشت و سودجویان به راحتی می توانند کتاب شما را به نام خود به چاپ برسانند.

Description: C:\Users\Masoud\Desktop\open-book-stack-books-isolated-copy-space-pastel-color-trend_175682-915.jpg

جستجوی انتشارات با استفاده از سایت خانه کتاب

به منظور انتخاب نشریه برای چاپ کتاب می توانید در اینترنت جستجو کرده و نمونه کارهای موجود را بررسی کنید. اما مطمئن ترین راه برای انتخاب یک انتشارات مناسب، مراجعه به سایت خانه کتاب است.

تعداد کتاب های چاپ شده توسط یک انتشارات معیار خوبی برای سنجیدن کار انتشارات است اما کافی نیست. برخی انتشارات تازه کار بوده و هنوز موفق به چاپ کتاب های زیادی نشده اند. اطمینان حاصل کنید که انتشارات مورد نظر شما راه های اخذ مجوز را به ترتیب طی کند و کیفیت چاپ بالایی داشته باشد. اخذ شابک، فیپا، مجوز وزارت ارشاد و اعلام وصول مجوزهایی هستند که باید توسط ناشر اخذ شوند. برای اطلاع از صحت مجوزهای اخذ شده می توانید به سایت کتابخانه ملی مراجعه کرده و نام کتاب خود را در فهرست کتاب های جستجو کنید.

انتشارات زرین اندیشمند در تمام مراحل چاپ و انتشار کتاب آماده همراهی و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا