چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

نمایشگاه کتاب پکن با عنوان نمایشگاه هوشمند برگزار می شود

نمایشگاه کتاب پکن – برگزاری نمایشگاه آنلاین

مسئولان نمایشگاه کتاب پکن (BIBF) اعلام کرد: امسال نمایشگاه به صورت آنلاین و در تاریخ 26 آگوست تحت عنوان نمایشگاه هوشمند برگزار خواهد شد.

برگزاری آنلاین نمایشگاه کتاب پکن

گزارش شده است که زیرساخت های لازم برای برگزاری آنلاین نمایشگاه کتاب پکن برای ارائه و نمایش آثار نویشندگان و ناشران فراهم شده است. همچنین مسئولان نمایشگاه وعده داده اند که زمینه لازم برای ارتباط با ناشران را نیز فراهم خواهند کرد. طبق گفته ها این نمایشگاه تا یک سال در دسترس ناشران قرار خواهد داشت.

امسال ثبت نام در نمایشگاه پکن به صورت رایگان انجام خواهد شد تا ناشران بیشتری بتوانند در آن حضور پیدا کنند. در پلتفرم تهیه شده برای این نمایشگاه، خدمات حرفه ای و تخصصی برای بازاریابی ناشران در نظر گرفته شده است. همچنین مرکز حقوق مولفین برای خرید و فروش آثار خارجی نیز فراهم شده است.

مسئولین نمایشگاه اظهار کردند که امسال امکانات بیشتری در اختیار ناشران خارجی قرار گرفته است تا بتوانند با آپلود کردن کاتالوگ و تبلیغات خود در این پلتفرم، کتاب های خود را به بازدیدکنندگان چینی معرفی کنند. همچنین این ناشران می توانند فیلم های تبلیغاتی خود را نیز در معرض نمایش بگذارند. این خدمات تا پایان سال 2020 به صورت رایگان ادامه خواهد داشت.

Description: برگزاری روز ایران در نمایشگاه کتاب پکن - بانی فیلم

تجربه ای جدید برای ناشران و نویسندگان

همچنین در نمایشگاه کتاب پکن امسال کنفرانس ها و سخنرانی های آنلاین تحت برنامه ای با عنوان آموزش هوشمند در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. در این برنامه آخرین فناوری های موجود در صنعت چاپ مورد بررسی قرار گرفته و معرفی خواهند شد.

لینگ لین، مدیر نمایشگاه کتاب پکن عنوان کرد: امسال تجربه و فرصت جدیدی برای ما و نویسندگان خواهد بود. به نظر می رسد این تجربه در سال های آینده نیز تکرار شود.

در نمایشگاه پکن سال گذشته بیش از 2600 ناشر از 95 کشور جهان در نمایشگاه شرکت کردند و امسال نیز این امیدواری وجود دارد که تعداد شرکت کنندگان بیشتر شود.

نمایشگاه کتاب هنگ کنگ نیز امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به تالخیر افتاد و هنوز مسئولین تصمیمی در مورد نحوه و زمان برگزاری آن نگرفته اند.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز
کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز