چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

برگزاری اجلاس شهرهای دوستدار کودک یونیسف

کتابخانه رنگین کمان – معرفی کتابخانه رنگین کمان سمنان در یونیسف

مدیر ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری سمنان عنوان کرد: کتابخانه رنگین کمان سمنان به عنوان ابتکار شهر دوستدار کودک در یونیسف معرفی شد.

نام سمنان در میان شهرهای دوستدار کودک یونیسف

علی اکبر بنی اسد گفت: یونیسف به دلیل برگزاری اجلاس شهرهای دوستدار کودک در سال 2019، تحت عنوان جوایز الهام بخش ابتکار شهرهای دوستدار کودک، از راهکارها یا پروژه های نوآورانه که باعث پیشرفت و ارتقای سطح رفاه کودکان و نوجوانان در سطح محله، شهر یا جوامع بزرگتر می شود، تقدیر به عمل می آورد.

شهرداری سمنان نیز ایده کتابخانه رنگین کمان که مخصوص کودکان و نوجوانان است را به این احلاس ارائه کرد که این کتابخانه در کتابچه جوایز الهام بخش ابتکار شهرهای دوستدار کودک از طرف یونیسف به چاپ رسید.

مدیر ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری سمنان گفت: در کتابچه جوایز الهام بخش ابتکار شهرهای دوستدار کودک، 15 نمونه از اقداماتی که در 9 شهر ایران انجام شده نیز آورده شده است.

علی اکبر بنی اسدی در ادامه افزود: اخیرا یونیسف ایران و وزارت کشور اعلام کرده اند که سمنان به همراه 11 شهر دیگر ایران به عنوان شهرهای پایلوت دوستدار کودک برگزیده شده اند.

Description: 35 نوجوان کتاب‌خوان فعال در سمنان تقدیر می‌شوند- اخبار استانها ...

هدف از راه اندازی کتابخانه رنگین کمان

کتابخانه رنگین کمان شهرداری سمنان، اولین کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان است که در سال 1386 در سمنان راه اندازی شد. این کتابخانه اکنون بیش از 13 هزار عضو و بیش از 10 هزار عنوان کتاب دارد.

در کتابخانه رنگین کمان خواسته های کودک در اولویت قرار دارد و کودکان باید در این مکان احساس امنیت و آرامش کنند. از آنجا که یکی از دغدغه های مهم برای مطالعه، دسترسی آسان به کتاب است،این کتابخانه در این روزهای کرونایی کتابخانه تلفنی خود را راه اندازی کرده تا کودکان بتوانند به راحتی و تنها با استفاده از یک تلفن به کتب مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند. شهری که دوستدار کودکان باشد، دوستدار مردم نیز بوده و به رشد جامعه کمک می کند.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق