چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

جی کی رولینگ داستان ایکاباگ را رایگان منتشر خواهد کرد

ایکاباگ – داستانی جدید از خالق هری پاتر

خالق هری پاتر اعلام کرد که داستان جدید خود با نام ایکاباگ را از روز سه شنبه به صورت سریالی منتشر خواهد کرد تا بچه ها بتوانند آن را پیش از انتشار مطالعه کنند.

انتشار رایگان داستان سریالی ایکاباگ

جی کی رولینگ کتاب ایکاباگ که یک کتاب کودک جدید است را به صورت آنلاین و رایگان منتشر خواهد کرد تا کودکان بتوانند در روزهای قرنطینه خود را سرگرم کنند.

ایکاباگ داستانی خیالی از یک سرزمین خیالی است که با سایر آثار رولینگ متفاوت می باشد. این کتاب از روز سه شنبه به مدت 34 روز به صورت سریالی و رایگان منتشر خواهد شد. سپس در ماه نوامبر نسخه فیزیکی، صوتی و الکترونیکی آن نیز به صورت رسمی وارد بازار می شود.

رولینگ داستان تازه خود را درباره حقیقت و سو استفاده از قدرت توصیف کرده است. او بیش از ده سال پیش این داستان را نوشته و اکنون قصد انتشار آن را کرده است. از این رو نباید این داستان را واکنشی به اتفاقات دنیای امروز در نظر گرفت.

افسانه ای سیاسی برای کودکان

جی کی رولینگ که در روزهای اخیر به پیش آمدها واکنش نشان داده بود، تاکید کرد: مضامین داستان زمان خاصی ندارند و می توان آن را به هر دوره و هر کشوری نسبت داد.

او در گذشته به داستان ایکاباگ اشاره کرده و آن را افسانه ای سیاسی برای کودکان توصیف کرده بود. این کتاب همزمان با فصل های پایانی هری پاتر نوشته شده و نویسنده قصد داشته است آن را پس از انتشار آخرین سری هری پاتر منتشر کند. اما با نام مستعار رابرت گالبریت به نوشتن رمان هایی برای بزرگسالان پرداخت. او در آن زمان عنوان کرد که می خواهد مدتی از داستان نویسی کودک فاصله گیرد و نسخه پیش نویس ایکاباگ را در اتاق زیر شیروانی خانه خود رها کرد.

استفاده از تصویرسازی کودکان در کتاب ایکاباگ

رولینگ گفت: همیشه داستان ایکاباگ را به چشم داستانی برای فرزندانم نگاه می کردم، زیرا همیشه عصرها آن را برایشان می خواندم. اما اکنون می خواهم آن را به صورت رایگان منتشر کنم تا بچه های دیگر نیز بتوانند در قرنطینه از آن استفاده کنند.

او در وبسایت خود نوشت: هنگامی که روی پایان داستان کار می کردم، دوباره آن را برای اعضای خانواده خواندم. دو فرزندم که پیش از این داستان را شنیده بودند، قسمت هایی از آن را به یاد می آوردند و این تجربه بسیار شیرینی بود. فکر می کنم این داستان برای سریالی شدن مناسب باشد.

خالق هری پاتر از کودکان خواسته است تا تصویرسازی های خود را برای هر فصل از کتاب ایکاباگ برای او ارسال کنند تا رولینگ بتوانند در نسخه چاپی از آن ها استفاده کند. او در این باره گفت: می خواهم تخیلات مهار نشده و خلاقانه کودکان را ببینم.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق