چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

کتابفروشی آمازون در ایالت نیوجرسی

آمازون – کتابفروشی های فیزیکی

کتابفروشی آمازون که به تازگی در ایالت نیوجرسی افتتاح شده است، ویژگی های منحصر به فردی دارد که به چند نمونه از آن ها اشاره خواهیم کرد.

کتابفروشی های فیزیکی آمازون

آمازون به عنوان بزرگترین خرده فروش آنلاین در جهان شناخته شده است. این مجموعه از سال های گذشته در بخش فروش کتاب از طریق اینترنت سرمایه گذاری کرد و اکنون شاهد راه اندازی کتاب فروشی های فیزیکی آمازون هستیم.

این کتابفروشی ها که از طرف آمازون با نام کتابفروشی های فیزیکی معروف شده اند در ایالت های مختلف آمریکا در حال تاسیس هستند و روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود. از آخرین نمونه کتابفروشی های آمازون می توان به کتابفروشی ایالت نیوجرسی اشاره کرد که دارای ویژگی های جالبی می باشد.

نام این کتابفروشی پاراموس است و به ادعای آمازون یکی از فروشگاه های قرن جدید به حساب می آید و انقلاب جدیدی در زمینه فروش کتاب برپا خواهد کرد.

کتاب های بی قیمت

در این فروشگاه کتاب آمازون پول نقد از مشتریان دریافت نمی شود و باید هزینه کتاب ها را به وسیله برنامه ها و سات های آمازون پرداخت کنند. همچنین هیچ قیمتی بر روی کتاب های موجود در این کتابخانه درج نشده است. مشتریان باید قیمت ها را در سایت مشاهده کنند. اگر برنامه آمازون را روی گوشی خود نصب داشته باشند می توانند با استفاده از بارکد موجود بر روی کتاب ها از قیمت آن ها اطلاع پیدا کنند.

کاربران می توانند در سایت آمازون به کتاب های مورد علاقه خود امتیاز دهند و مشتریان با توجه به این امتیازها کتاب ها را خریداری کنند. البته بسیاری از افراد به این امتیازها اعتقادی ندارند، اما برخی ترجیح می دهند از نظرات سایرین نیز استفاده کنند.

این شعبه از کتابفروشی آمازون تنها یک کتابفروشی نیست، بلکه محصولات مخصوص کتابخوانی نیز در آن عرضه می شود. برای مثال دستگاه های جدید کیندل را می توانید در این فروشگاه پیدا کنید.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق