چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

هتل پرتغالی با بیش از 45 هزار جلد کتاب

هتل مرد ادبی – مناسب برای مسافران کتاب دوست

هتلی چهار ستاره در کشور پرتغال با نام مرد ادبی دارای بیش از 45 هزار جلد کتاب است که مسافران می توانند هنگام اقامت خود در این هتل از آن ها استفاده کنند.

هتل مرد ادبی، مخصوص عاشقان کتاب

هتل مرد ادبی اکتبر سال گذشته در کشور پرتغال افتتاح شد و امروز به بهشتی برای مسافران کتابخوان از سراسر دنیا تبدیل شده است. این هتل در یکی از روستاهای شهر اوبیدوس قرار دارد. این شهر بسیار قدیمی است و این هتل در کنار جاذبه های قرون وسطایی شهر به مکانی برای توریست ها تبدیل شده است. مجموعه کتاب هایی که در هتل مرد ادبی نگه داری می شوند اغلب به زبان انگلیسی هستند. این هتل یک کتابخانه بزرگ و غنی نیز به حساب می آید و می تواند خوانندگان سخت پسند را نیز راضی نگه دارد.

اغلب کتاب های موجود در هتل مرد ادبی از راه کمک های مردمی جمع آوری شده اند. در سایت کتابخانه این هتل آمده است تا به حال تعداد 30 هزار جلد کتاب به این هتل اهدا شده است. کتاب ها اغلب به زبان پرتغالی و انگلیسی هستند و زمینه های مختلفی از جمله فلسفه، تاریخ، روانشناسی و رمان را در بر می گیرد.

http://www.ibna.ir/images/docs/000287/287202/images/kk.jpg

نوشیدنی ارنست همینگوی

از نکات جالب هتل مرد ادبی این است که این مجموعه علاوه بر هتل چهار ستاره، یک کتابفروشی ممتاز نیز به حساب می آید. زیرا بخشی از کتاب های این هتل برای فروش گذاشته شده و قسمتی از درآمد آن صرف پژوه های انجمن محلی می شود.

این تم کتاب که بر هتل حاکم است، به کافه و رستوران آن نیز کشیده شده است. اسامی نوشیدنی هایی که در هتل سرو می شوند برگرفته از نام نویسندگان و یا شخصیت های داستانی است. برای مثال مسافران می توانند موهیتوی ارنست همینگوی سفارش دهند. هزینه اقامت در هتل مرد ادبی از 75 یورو شروع می شود و مکان بسیار مناسبی برای عاشقان کتاب است.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق