چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

بهترین مجموعه کتاب دهه 2010 و نویسنده گمنام آن ها

النا فرانته – بهترین مجموعه دهه اخیر

مجموعه رمان های نویسنده ای با نام مستعار النا فرانته که در مورد زندگی در ایتالیا بعد از جنگ جهانی دوم است و اولین آن در سال 2012 منتشر شد، برترین مجموعه کتاب در دهه اخیر معرفی شده است.

النا فرانته، نویسنده ای گمنام

النا فرانته نویسنده این چهارگانه جادویی داستان اولین کتاب خود را از سال 2010 شروع می کند. النا پیر زنی است که خبری مبنی بر گم شدن لیلا دوست قدیمی خود دریافت می کند. آن ها شصت سال است که با هم دوست هستند. از همین لحظه داستان جذاب النا فرانته آغاز می شود و خواننده هر لحظه با خواندن کتاب لذت های کودکی، ترس های نوجوانی، اشتیاق جوانی جاه طلبی ها و فجایای فرهنگی را تجربه خواهد کرد.

النا فرانته در اصل یک نام مستعار است که نویسنده آن را برای خود انتخاب کرده است. این نویسنده هر شخصی که هست توانسته است با این مجموعه شده ای که تازه تمام شده است را با خشم، غم و جزئیات بسیار ظریف به رشته تحریر در آورد.

چهار کتاب مجموعه النا فرانته

کتاب اول از این مجموعه دوست فوق العاده من نام دارد که در آن با لیلا و النا آشنا می شویم که دوستان بسیار صمیمی هستند و در حال گذراندن دوران جوانی خود پس از جنگ جهانی دوم هستند. این قسمت از کتاب بیشتر به عنوان یک رمان نوجوانانه شناخته می شود.

کتاب دوم که یک سال بعد از انتشار کتاب اول وارد بازار شد، داستان نامی جدید نام دارد که در مورد سفر شخصیت های اصلی داستان به جزیره ایسکیا است. این کتاب بیشتر در سفر می گذرد و فلسفه تکان دهنده ای دارد.

کتاب بعدی در سال 2014 با نام آن هایی که می روند و آن هایی که می مانند منتشر شد. این کتاب بسیار پر هرج و مرج است و زندگی پر از استرس مردم ایتالیا را پس از جنگ جهانی دوم با جزئیات زیاد روایت می کند.

آخرین کتاب از مجموعه النا فرانته داستان فرزند گمشده نام دارد. داستان فرزند گمشده این مجموعه را به خوبی اما کمی گنگ به پایان می رساند.

مجموعه کتاب های النا فرانته توسط منتقدان ادبی سایت اینترتیمنت ویکلی به عنوان بهترین مجموعه دهه 2010 انتخاب شده است.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق