چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

خواندن کتاب های الکترونیکی پیش از انتشار آن ها

کتاب های الکترونیکی – فناوری جدید

شرکت اسمش وردز یک تکنولوژی جدید راه اندازی کرده است که خوانندگان به واسطه آن می توانند کتاب های الکترونیکی را قبل از انتشار مطالعه کنند.

رونمایی از فناوری جدید شرکت اسمش وردز

اسمش وردز یک شرکت پخش کتاب های الکترونیکی است که به تازگی از یک ابزار جدید رونمایی کرده است. این ابزار به خوانندگان اجازه می دهد که کتاب ها را پیش از انتشار آن ها در بازار خریداری کرده و مطالعه کنند.

این شرکت با استفاده از این ابزار جدید کتاب های الکترونیکی خود را پیش فروش می کند. یعنی شما می توانید کتاب مورد نظر را خریداری کرده و آن را در روز انتشار بخوانید.

شرکت اسمش وردز این سرویس را به این منظور ارائه کرده است که ناشران و نویسندگان آن را در جهت منافع خود استفاده کنند. خوانندگان می توانند در لیست های ویژه ثبت نام کنند. نویسندگان و ناشران می توانند با استفاده از این لیست ها محتوای درخواستی خوانندگان را در دست گیرند و متناسب با سلیقه خوانندگان کتاب های خود را نگارش و چاپ کنند.

Image result for ‫کتاب های الکترونیکی‬‎

بهبود روابط نویسنده و مخاطب

پیش فروش محصول چیز جدیدی نیست. اما نرم افزار جدید شرکت اسمش وردز دارای سیستم عرضه کننده محصول است که قابلیت تنظیم باز خرید دارد.

بنیانگذار اسمش وردز اظهار کرد: بسیاری از کتاب های الکترونیکی به صورت اتفاقی دزدیده می شوند. برای مثال یکی از خوانندگان نسخه ای از یک کتاب الکترونیکی را با دوست خود به اشتراک می گذارد و به این صورت آن کتاب به صورت رایگان پخش می شود.

نویسندگان و ناشران با استفاده از این سیستم می توانند مشتریانی که قصد پیش خرید یک کتاب را دارند را ملزم به امضای ضد سرقت کنند. به این منظور که مشتریان باید تعهد دهند کتاب را برای خود می خواهند و آن را با اشخاص دیگری به اشتراک نخواهند گذاشت.

این فناوری برای نویسندگانی که ناشر نیز هستند بسیار خوب است و تبلیغی برای کتاب های آن ها محسوب می شود. همچنین روابط صمیمانه تری بین نویسنده و مخاطب ایجاد می کند.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق