چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

معرفی کتاب کیمیاگر

کتاب کیمیاگر

کیمیاگر اثر مشهور نویسنده برزیلی، پائولو کوئلیو است که بیشتر از 65 میلیون از آن در سراسر دنیا به فروش رفته است و به 50 زبان دنیا ترجمه شده است. این کتاب از پرطرفدارترین کتاب های دنیا است و محبوبیت زیادی در بین مردم ایران نیز دارد. مترجمان زیادی این کتاب را به فارسی برگردانده اند، اما از بهترین مترجمان این اثر می توان به آرش حجازی اشاره کرد.

کیمیاگر درباره جوانی به نام سانتیاگو است که تا سن 16 سالگی و به درخواست خانواده اش در صومعه مشغول به تحصیل بود تا کشیش شود، اما ناگهان تصمیم می گیرد که صومعه را رها کرده و برای خود تعدادی گوسفند خریداری کند و به چوپانی مشغول شود تا بتواند به همه جای دنیا سفر کند، زیرا از کودکی آرزوی دیدن دنیا و کشف کائنات را داشت.

سانتیاگو خواب عجیبی می بیند و از پیرزنی می خواهد که خواب را برای او تعبیر کند. سانتیاگو به حرف های پیرزن اهمیتی نداد و به مسیر خود ادامه داد تا با پیرمردی برخورد کرد که مسیر زندگی او را تغییر داد. پیرمرد از حدیث خویشتن برای او حرف زد. همان چیزی که هرکس در اعماق خود به دنبال آن می گردد و از کودکی سودای رسیدن به آن را در سر داشته است. حدیثی که تا جوان هستی باید به دنبال آن بروی و به آن برسی.

این رمان بسیار انگیزشی است، اما مانند بسیاری از کتاب هایی که سعی می کنند انگیزشی باشند حالت شعارگونه ندارد و باعث می شود حس خوبی به خواننده منتقل شود، و خوانندگان، به خصوص جوانان و نوجوانان را ترغیب می کند تا اهداف خود را دنبال کنند و به دنبال پیدا کردن گنج خود حرکت کنند و در این مسیر تجربه های زیادی کسب کنند.

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper