چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال برگزار می‌شود

نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال برگزار می‌شود

جلال ذکایی، رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال با شعار در جست و جوی کسب و کار نو 7 تا 10 تیر ماه 1401 در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفت و گو برگزار میشود.

نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال برگزار می‌شود

جلال ذکایی، رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال در گفت‌وگو با اشاره به برگزاری این رویداد از هفتم تا دهم تیرماه امسال، بیان کرد: نمایشگاه چاپ دیجیتال که به دلیل شرایط بد اقتصادی و شیوع ویروس کرونا سه سال به‌وقفه افتاده بود، در تیرماه برپا خواهد شد.

 حوزه چاپ دیجیتال

وی ادامه داد: این نمایشگاه با هدف ارائه و نمایش فناوری‌های مربوط به حوزه چاپ دیجیتال در بخش مواد مصرفی، تجهیزات و ماشین‌آلات و سایر نرم‌افزارها و امکانات این حوزه برگزار خواهد شد.

دستاوردهای چاپ

ذکایی با بیان این‌که نمایشگاه، فرصتی است تا فعالان این حوزه آخرین دستاوردهای چاپ را ارائه دهند، گفت: یکی از ویژگی‌های نمایشگاه این است که شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌هایی که در حوزه چاپ و بسته‌بندی و حوزه‌های مرتبط فعالیت دارند و نوآوری‌ داشتند می‌توانند به‌صورت رایگان غرفه دریافت کنند.

وی تاکید کرد: این کار با هدف حمایت از امکانات، توانمندی‌ها و دستاوردهای این شرکت انجام می‌شود تا بدون هیچ هزینه‌ای در نمایشگاه حضور داشته باشند.

 نهمین نمایشگاه چاپ

به‌گفته ذکایی، ثبت‌نام نمایشگاه از یکشنبه 28 فروردین آغاز خواهد شد و شرکت‌های علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه به نشانیwww.idepex.ir فرم‌های مرتبط را ذخیره کرده و نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.

وی همچنین پایان خرداد‌ماه را آخرین زمان ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه اعلام کرد و گفت: پیش‌بینی اولیه این است که طبق سال‌ها و دوره‌های گذشته نمایشگاه در دو سالن تهران و گلستان برگزار شود.

 حامیان نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

ذکایی در پایان با اشاره به حامیان نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال، گفت: امسال اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، اتحادیه لیتوگرافی و چاپ دیجیتال و اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ حامیان معنوی نمایشگاه خواهند بود.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا