چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

نخستین باغ کتاب استان اصفهان در منظریه ساخته می شود

باغ کتاب استان اصفهان – اولین باغ کتاب اصفهان در منظریه

شهردار منظریه گفت: اولین باغ کتاب استان اصفهان و بزرگترین کتابخانه استان در آینده ای نزدیک در شهر منظریه افتتاح شده و به بهره برداری خواهد رسید.

اولین باغ کتاب استان اصفهان در منظریه

سید علی مرتضوی اظهار داشت: زمینی به مساحت 4 هکتار در حریم شهر منظریه جانمایی شده و زمین آن توسط شهرداری از منابع طبیعی شهرستان تملک شده است.

شهردار منظریه ادامه داد: عملیات زیرسازی و جدول گذاری باغ کتاب استان اصفهان در دهه فجر آغاز شده و از ابتدای سال آینده این مکان قابل استفاده خواهد بود. اعتبار اولیه این پروژه بالغ بر 5 میلیارد تومان است که در دو فاز اجرایی خواهد شد.

وی بیان کرد: 170 توافق با مالکان املاک واقع در بلوار اصلی شهر منظریه و آزاد سازی 36 هزار مترمربع عرصه و اعیان انجام شده است. از ابتدای سال 94 تا کنون توانسته ایم 170 توافق با مالکان املاک واقع در بلوار اصلی شهر حاصل کنیم و از این تعداد حدود 36 هزار متر مربع عرصه و اعیان تصرف، تخریب و آزادسازی کنیم.

ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی

مرتضوی افزود: اولین باغ کتاب استان اصفهان و بزرگترین کتابخانه استان که تحت نظارت نهاد کتابخانه های عمومی استان قرار دارد در شهر منظریه در آینده نزدیک اقتتاح خواهد شد و به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: این مجموعه در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع عرصه ئ 550 متر مربع اعیان توسط شهرداری منظریه در مدت 4 سال ساخته و در آینده ای نزدیک بهره برداری خواهد شد. برای ساخت این مجموعه اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان تماما توسط شهرداری منظریه هزینه شده است و پس از اتمام در اختیار نهاد کتابخانه های عمومی استان قرار می گیرد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: این پروژه اولین باغ کتاب استان اصفهان خواهد بود که با طراحی منحصر به فرد میزبان دانش آموزان در تمام سنین خواهد بود و به فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در شهرستان شهرضا کمک شایانی خواهد کرد.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا