چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

راه اندازی اولین کتابخانه عمومی در مترو تهران

مترو کتاب – افتتاح کتابخانه عمومی در مترو

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد که نخستین کتابخانه عمومی در متروی تهران با عنوان مترو کتاب راه اندازی می شود.

برای اولین بار در سامانه حمل و نقل متروهای جهان

فرنوش نوبخت، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران عنوان کرد: برای اولین بار در سامانه حمل و نقل متروهای جهان، متروی تهران اقدام به راه اندازی کتابخانه عمومی با عنوان مترو کتاب کرده است.

وی در ادامه گفت: این کار با مشارکت نهاد کتابخانه های عمومی استان تهران انجام می شود و هدف از آن ارتقای فرهنگ کتابخوانی در بین مسافران بین شهری که از مترو استفاده می کنند، می باشد.

نوبخت افزود: این کتابخانه عمومی با عنوان مترو کتاب در روز چهارشنبه مورخ 22 مرداد ماه در گذر فرهنگی ایوان انتظار در ایستگاه متروی میدان حضرت ولی عصر (عج) افتتاح شده است.

وی بیان کرد: این کتابخانه در راستای برنامه های فرهنگی معاونت امور فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران بر مبنای رواج فرهنگ کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه در بین مسافران مترو می باشد.

Description: بازدید از "ایوان انتظار" (پروژه میدان ولیعصر) - انجمن علمی معماری منظر ایران

راه اندازی مترو کتاب با بیش از 5000 عنوان کتاب

نوبخت با توجه به فضای مترو کتاب عنوان کرد: طراحی مترو کتاب به صورتی است که مسافران مترو می توانند از فضای آن برای مطالعه کتاب های مورد علاقه خود استفاده کنند. علاقه مندان می توانند کتاب مورد نظر خود را دریافت کرده و پس از مطالعه آن را به تمامی کتابخانه های عمومی متصل به نهاد کتابخانه های کشور تحویل دهند. همچنین افراد می توانند کتاب درخواستی خود را در قالب فایل های الکترونیکی و صوتی نیز تهیه کنند.

وی خاطر نشان کرد: طبق تفاهم نامه منعقد شده بین شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه و نهاد کتابخانه های عمومی استان تهران، مترو کتاب در هفت ایستگاه منتخب راه اندازی خواهد شد.

مترو کتاب با ظرفیت بیش از 5000 هزار عنوان کتاب از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر آماده ارائه خدمات به علاقه مندان می باشد. این کتابخانه عمومی روز گذشته در تاریخ چهارشنبه 22 مرداد با حضوری جمعی از مسئولین مربوطه به بهره برداری رسیده است.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا