چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

طرح تابستانه کتاب با 761 کتابفروشی آغاز شد

طرح تابستانه کتاب – آغاز طرح تابستانه با بیست درصد تخفیف

طرح تابستانه کتاب از دیروز شنبه مورخ 18 مرداد ماه 99 با مشارکت 761 کتابفروشی آغاز شد. این طرح از بسته های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از صنعت نشر و کتابفروشی است.

مشارکت بیش از 700 کتابفروشی در طرح تابستانه کتاب

در طرح تابستانه کتاب بیش از 700 کتابفروشی مشارکت داشته و کتاب ها با 20 درصد تخفیف به علاقه مندان ارائه می گردد. این طرح از روز شنبه مورخ 18 مرداد ماه مصادف با عید غدیرخم آغاز به کار کرد.

761 کتابفروشی از 31 استان کشور در این طرح مشارکت داشته و کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی خود را با یارانه بیست درصدی به مخاطب عرضه خواهند کرد. استان تهران با 115 کتابفروشی، اصفهان با 85 کتابفروشی و خراسان رضوی با 81 کتابفروشی بیشترین مشارکت را در این طرح تابستانه داشته اند.

میزان مشارکت کتابفروشی های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد در طرح تابستانه کتاب در مقایسه با طرح بهارانه 50 درصد افزایش داشته است. کتابفروشی های خراسان شمالی نیز 40 درصد مشارکت بیشتری داشته اند.

شعار کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم

طرح تابستانه کتاب با شعار کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم از 18 مرداد آغاز شده و تا 30 مرداد ادامه خواهد داشت. سقف مجازی خرید کتاب برای هر خریدار تا 150 هزار تومان است و مخاطبان با در دست داشتن کارت ملی مجاز به خرید می باشند.

در این طرح تابستانه به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا، خریدهای غیر حضوری نیز امکان پذیر می باشد. علاقه مندان می توانند کتاب های مورد علاقه خود را اینترنتی تهیه کنند.

با مراجعه به سایت tarh.ketab.ir می توانید از لیست کتابفروشی هایی که در طرح تابستانه کتاب 99 عضو هستند اطلاع پیدا کرده و برای خرید کتاب به آن ها مراجعه کنید.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب کهنه سرباز
کتاب کهنه سرباز