چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

برگزاری مجازی نمایشگاه بین المللی کتاب آمریکا

نمایشگاه بین المللی کتاب آمریکا – برگزاری نمایشگاه مجازی

نمایشگاه بین المللی کتاب آمریکا که بزرگترین نمایشگاه کتاب انگلیسی زبان در دنیا است، یک برنامه شش روزه مجازی ارئه داده است.

برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب آمریکا به صورت مجازی

به دلیل لغو نمایشگاه بین المللی کتاب آمریکا بر اثر شیوع کووید 19، رید پاپ، شرکت برگزار کننده این نمایشگاه تصمیم گرفت به صورت آنلاین و مجازی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند. از این رو یک برنامه شش روزه رایگان در فیسبوک و سایر شبکه های مجازی منتشر کرد.

این شرکت پیش از این نمایشگاه کتاب های مصور خود یعنی بوک کان را از تاریخ اواخر می به اواخر جولای تغییر داده بود، اما برنامه های مجازی این نمایشگاه هم اکنون در حال برگزاری هستند. از این رو نمایشگاه کتاب برای 26 تا 29 می و بوک کان برای 30 و 31 می در نظر گرفته شده است.

جنی مارتین، مدیر این نمایشگاه عنوان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه پوشاندن خلاهایی است که ویروس کرونا با جلوگیری از برگزاری رویدادهای حضوری به جای گذاشته است. ما می خواهیم در این شرایط دشوار از صنعت کتاب و کتابخوانی حمایت کنیم.

وی افزود: استفاده از تمام بخش ها برای عموم مردم آزاد است و علاقه مندان می توانند از طریق لینک های موجود اقدام به خرید کتاب کنند. بسیار خوشحال هستیم که حدود 98 درصد از نویسندگانی که قصد شرکت در نمایشگاه حضوری را داشتند در این رویداد مجازی نیز حاضر هستند. حتی برخی از نویسندگان که امکان شرکت حضوری در نمایشگاه را نداشتند نیز توانسته اند در این رویداد شرکت کنند.

Highlights from BookCon 2019 | Library Journal

تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب و برنامه های آن

برنامه نمایشگاه بین المللی کتاب آمریکا با روز کتابدارها و مجموعه ای از پیشتازان کتابخانه ها آغاز شد. در این بخش به بررسی نحوه اداره کتابخانه ها در دوران شیوع ویروس کرونا و تغییرات احتمالی پس از آن پرداخته شد. برنامه شام نویسندگان جایگزین برنامه صبحانه نویسندگان شده و در 27 و 28 می برگزار شد. در این برنامه تعدادی از نویسندگان بزرگسالان و کودکان از جمله جوی هرجو، ماریا ماچادو، جودی بلوم و ناتالی پورتمن حضور داشتند.

نمایشگاه کتاب آنلاین در روز 29 می با پنل های نوجوان، جوان و بزرگسال به پایان می رسد. در پنل بزرگسالان ویراستاران انتشارات کرون، ویلیام مورو و ناف و سایمون اند شوستر در مورد کتاب های آِنده خود با نویسندگان بحث می کنند.

برگزاری مجازی بوک کان 2020

بوک کان 2020 مکانی برای طرفداران فراهم خواهد کرد تا بتوانند با نویسندگان مورد علاقه خود گفتگو کنند. در این رویداد پرسش و پاسخ نزدیک به 100 نویسنده که کتاب های آن ها پر فروش بوده حضور خواهند داشت تا به مباحثی همچون ابر قهرمان های نسل جدید و عدالت اجتماعی بپردازند.

تمام برنامه های نمایشگاه بین المللی کتاب آمریکا و بوک کان از صفحه فیسبوک شرکت رید پاپ قابل مشاهده است و آرشیو تمامی برنامه ها تا به حال در یوتیوب قرار گرفته است. مجموعه نویسنده مجازی تا به حال بیش از 30 هزار بازدیدکننده داشته و پیش بینی می شود تعداد بازدیدکنندگان از این تعداد نیز بالاتر رود.

جنی مارتین می گوید: پس از این رویدادهای مجازی بخشی از نمایشگاه کتاب و بوک کان خواهند بود. این ویروس چشم انداز ما را تغییر داده است. همه چیز متفاوت به نظر می رسد اما مردم همچنان خواندن را دوست دارند و ما متعهد به خدمت در این صنعت هستیم.

 

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق