چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ناشران را از ورشکستگی نجات می‌دهد

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ناشران را از ورشکستگی نجات می‌دهد

فیض شریفی ا اشاره به این که شیوع کرونا برخی مولفان، ناشران و کتاب فروش ها متضرر شدند؛ بیان کرد: برپایی چنین نمایشگاهی میتواند بسیاری از ناشران ا از ورشکستگی نجات دهند. باغث خوش حالی است پس از مدتی جمعی فرهنگی و ادبی دور هم جمع شوند و اتفاقی بزرگ رخ دهد.

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ناشران را از ورشکستگی نجات می‌دهد

فیض شریفی (شاعر و نویسنده) در گفت‌وگویی ضمن اشاره به این‌که برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پس از دو سال وقفه اتفاق میمونی است، عنوان کرد: در مدت شیوع بیماری کرونا برخی مولفان، ناشران و کتابفروشی‌ها متضرر شدند؛ برپایی چنین نمایشگاهی می‌تواند بسیاری از ناشران را از ورشکستگی نجات دهد. باعث خوشحالی است پس از مدتی جمعی فرهنگی و ادبی دور هم جمع شوند و اتفاقی بزرگ رخ دهد.

 تاثیر نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

او با اشاره به تاثیر گزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در ترویج مطالعه اظهار کرد: در این نمایشگاه یک کار جمعی صورت می‌گیرد و بیشتر مسئله دیدارها مطرح است، دیدار مخاطبان و نویسندگان، مخاطبان ناشران و اهالی فرهنگ و ادب با یکدیگر.

وی همچنین مطرح کرد: کتاب باید از نزدیک دیده و خوانده و رونمایی شود تا مردم ببینند و بخوانند و به دیگران نیز پیشنهاد دهند. بسیاری از ناشران برخی از آثار خود را در نمایشگاه عرضه می‌کنند و وقتی کتاب به فروش برسد مولفان نیز به حرکت درمی‌آیند.

 حضور فیض شریفی در نمایشگاه کتاب

این شاعر ضمن بیان این‌که در نمایشگاه کتاب سی‌وسوم حضور پیدا خواهد کرد، تصریح کرد: از مجموعه شعر زمان ما کتابی هم درباره دو نویسنده و شاعر برجسته کشورمان در دست انتشار است که امیدوارم زودتر چاپ شود و در نمایشگاه کتاب امسال عرضه شود.

فیض شریفی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه برخی از آثار من که قبلا منتشر شده بود در این نمایشگاه حضور دارد، گفت: کتاب «و شعر چیست؟ نقد و نظر نوین شعر»، دو کتاب از مجموعه «شاعران معاصر ایران» و همچنین یک کتاب از مجموعه «شعر زمان ما» که به تازگی نوشته و منتشر شده‌اند به همراه چند کتاب دیگر از جمله آثاری است که در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.

 

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا