چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

دیوان‌های حکیم نظامی گویا شد

دیوان‌های حکیم نظامی گویا شد

ایران صدا مجموعه کتاب های گویای فاخر "خسرو وشیرین " "لیلی و مجنون" و "هفت پیکر" را همزمان با سالروز ولایت حکیم نظامی منتشر کرد.

دیوان‌های حکیم نظامی گویا شد

به نقل از روابط عمومی ایران صدا، همزمان با سالروز بزرگداشت حکیم نظامی، مجموعه کتاب‌های «لیلی و مجنون»، «هفت پیکر» و «خسرو و شیرین» را که از آثار شاخص ادبیات کهن ایران زمین است، با کمک بهترین صداهای ماندگار و پیشکسوت عرصه دوبلاژ کشور به صورت گویا از سوی ایران صدا منتشر شد.

خسرو و شیرین

منظومه عاشقانه خسرو و شیرین را که نظامی به دستور سلطان ارسلان سلجوقی سروده و بیش از شش هزار و 150 بیت دارد را پایگاه کتاب گویای ایران صدا به روایت بهروز رضوی و تهیه‌کنندگی ویدا بابالو تهیه و تولید کرده‌ است. فاطمه آل عباس هم در نقش شیرین و سعید بارانی در نقش خسرو در این کتاب گویا ایفای نقش کرده‌اند.

 هفت پیکر

«هفت‌پیکر» یا «بهرام‌نامه» یا «هفت‌گنبد»، چهارمین منظومه‌ نظامی از نظر ترتیب زمانی و از لحاظ کیفیت است. این منظومه را نظامی به روزگار پیری سروده است به همین دلیل تجربه‌ سالیان عمر وی و تفکر والای نظامی است که این اثر را منحصر به فرد کرده است.

امیراسماعیل آذر در روایت خود از این کتاب گویا با استناد به نسخه‌های گوناگون و نیز منابع مختلف ادبی، این منظومه‌ حماسی و غنایی را در قالب روایت داستانی جذاب و شورانگیز بازگو می‌کند.  در حقیقت این کتاب گویا، اقتباسی شنیداری به تحلیل و تفسیر این استاد زبان و ادبیات فارسی است که رنگ و لعابی دیگرگونه به این اثر بخشیده است. تهیه‌کنندگی آن را هم سیدعلی میرطالبی‌پور بر عهده داشته است.

لیلی و مجنون

لیلی و مجنون از دیگر آثار نظامی است که ایران صدا همزمان با سالروز تولد این شاعر پرآوازه آن را به صورت گویا در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. سیما رستگاران علاوه بر روایت این کتاب گویا نقش لیلی و امیر محمدصمصامی نقش مجنون را در تهیه این کتاب گویا بازی کرده‌اند. تهیه‌کنندگی این اثر نیز بر عهده ویدا بابالو بوده است.

علاقه‌مندان برای شنیدن این کتاب‌های گویا می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS  از نشانی IRANSEDA.IRبه صورت رایگان دریافت کنند.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا