چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

برگزاری مجازی مراسم بزرگداشت خیام و فردوسی

بزرگداشت فردوسی و خیام – بزرگداشت مجازی بزرگان ادب فارسی

بزرگداشت فردوسی و خیام، دو شاعر پرآوازه ایرانی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

بزرگداشت روزهای فردوسی و خیام

بزرگداشت روزهای ملی فردوسی، شاعر حماسه سرای ایرانی و حکیم عمر خیام نیشابوری، فیلسوف و شاعر رباعی سرا به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، جلسه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، رئیس نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات استان، اعضای انجمن، معاون فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با موضوع بزرگداشت فردوسی و خیام برگزار شد.

دبیر انجمن آثار و مفاخر فرهنگی خراسان رضوی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: امسال نیز با توجه به شیوع کرونا و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، برگزاری هر نوع تجمع ممنوع است و به همین دلیل بزرگداشت روزهای ملی فردوسی و خیام به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

برگزاری مراسم مجازی

جعفر مروارید با اشاره به برگزاری جلسات ستاد بزرگداشت روز ملی خیام در نیشابور افزود: تمام مسئولین این شهرستان در تلاش هستند تا این بزرگداشت به بهترین شکل برگزار شود و ما نیز در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان و این اداره کل در کنار این شهرستان هستیم.

وی با اشاره به برگزاری همایش روز بزرگداشت فردوسی در مشهد بیان کرد: برای همایش ملی شاهنامه و زبان فارسی که به صورت مجازی توسط خردسرای فردوسی برگزار می شود، اطلاع رسانی مناسب صورت پذیرد که اکثریت علاقه مندان بتوانند در این همایش شرکت کنند.

مروارید در ادامه افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، سخنرانی های علمی مناسب و خوبی برای این همایش در نظر گرفته شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: پیام دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز همزمان با 25 اردیبهشت، روز ملی فردوسی و پاسداشت زبان فارسی و 28 اردیبهشت روز ملی خیام منتشر و در برنامه های بزرگداشت مجازی قرائت می شود.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا