چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

خالق هری پاتر یک کتاب کودک جدید منتشر می کند

خوک کریسمس – کتاب جدید جی کی رولینگ

جی کی رولینگ، خالق مجموعه کتاب های هری پاتر قصد دارد کتاب کودک جدیدی تحت عنوان خوک کریسمس را در اکتبر ماه سال جاری در بازار منتشر کند.

کتاب جدید جی کی رولینگ

انتشارات اسکولاستیک، ناشر آمریکایی مجموعه کتاب های هری پاتر خبر داده است که کتاب کودک جدید جی کی رولینگ با نام خوک کریسمس به زودی وارد بازار می شود. این کتاب که دارای شخصیت های جدید و متفاوت است، درباره پسر بچه ای به نام جک است که اسباب بازی مورد علاقه خود که یک خوک عروسکی است را گم کرده است. اما شب کریسمس یک شب عادی نیست. شبی است که چیزهای گمشده می توانند پیدا شوند. حتی یک عروسک گمشده.

جک با عروسک جدید خود وارد یک ماجراجویی شده و به دنبال پیدا کردن بهترین دوست خود می رود. لازم به ذکر است که تصویرگری این کتاب جدید بر عهده جک فیلد خواهد بود.

دیگر آثار خالق هری پاتر

جی کی رولینگ، رمان نویس بریتانیایی عمده شهرت خود را برای انتشار مجموعه داستان های فانتزی هری پاتر به دست آورد. او چندین رمان پلیسی با نام مستعار جی کی گالبریث و کتاب کودکی با عنوان ایکتباگ منتشر کرده است. رولینگ داستان ایکاباگ که داستانی جدا از ماجراهای هری پاتر است و در مدرسه جادوگری و ساحرگی هاگوارتز اتفاق نمی افتد را سال ها پیش برای فرزندان خود نوشته بود و در سال 2020 تصمیم گرفت آن را برای کودکانی که در قرنطینه مانده اند به صورت رایگان منتشر کند تا بتواند در این دروان کرونا سرگرمی کوچکی برای آن ها فراهم آورد. او همچنین در این دوران سایتی برای سرگرمی کودکان و نوجوانان راه اندازی کرد تا آن ها بتوانند با دنیای هری پاتر آشنایی بیشتری پیدا کنند. این نویسنده در یک سال اخیر کمک های خیرخاهانه زیادی انجام داده است و تازه ترین اثر خود را به زودی به بازار عرضه خواهد کرد.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا