چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

جشنواره سرود آوای کتابخانه در کرمانشاه

سرود آوای کتابخانه – ترویج فرهنگ کتابخوانی

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه از آغاز جشنواره سرود آوای کتابخانه در این استان خبر داد. این جشنواره به منظور ترغیب شاعران و ترویج کتابخوانی راه اندازی شده است.

ترویج فرهنگ کتابخوانی در کشور

معصومه حسنی خونسار عنوان کرد: اداره کل کتابخانه های استان کرمانشاه به صورت همزمان با سراسر کشور با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و ترغیب شاعران توانمند به تولید اشعار فاخر در حوزه کتابخوانی، کتابدار و کتابخانه اقدام به برگزاری جشنواره با عنوان سرود آوای کتابخانه کرده است.

وی بیان کرد: این جشنواره با رویکرد تاکید بر ضرورت گسترش فرهنگ کتابخوانی و جایگاه کتابخانه های عمومی و کتابداران، شناسایی استعدادها و ظرفیت های فرهنگی و هنری در اعتلای جایگاه کتابخانی، استفاده از سرود به عنوان تاثیرگذارترین نوع شعر، نهادینه کردن فرهنگ مشارکت عمومی در فعالیت های ادبی کتابخانه ها، ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه کتابخانه ها و ایجاد تحول فرهنگی در خدمات کتابخانه ها برگزار می شود.

حسنی خونسار در مورد آثار ارسالی گفت: آثار ارسالی در تمامی گروه های سنی ویژه مخاطبان بزرگسال و کودک و نوجوان بوده است و آثار با گویش های محلی ترجیحا همراه با ترجمه پذیرفته می شوند. آثار ارسالی باید جدید بوده و پیش از این به جشنواره های دیگر ارسال و یا چاپ نشده باشند.

Description: آغاز جشنواره سرود آوای کتابخانه در کرمانشاه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و  جهان | Mehr News Agency

جوایز جشنواره سرود آوای کتابخانه

وی در ادامه افزود: آثار حتما باید مطابق با موضوعات فراخوان باشند و هر شاعر امکان ارسال حداکثر چهار اثر به دبیرخانه جشنواره سرود آواری کتابخانه را دارد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه اعلام کرد: علاقه مندان می توانند تا تاریخ یک خرداد 1400 با مراجعه به سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی به نشانی www.samakpl.ir در این جشنواره شرکت کنند.

حسنی خونسار به جوایز جشنواره آوای کتابخانه اشاره کرد و گفت: اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی بیست میلیون ریالی به پنج اثر برگزیده، اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی بیست میلیون ریالی به پنج اثر برگزیده، اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی 15 میلیون ریالی به 9 اثر تقدیری و اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی 10 میلیون ریالی به سه اثر استعدادهای شعر زیر 20 سال در سطح ملی صورت خواهد گرفت. قابل ذکر است که 17 اثر برگزیده جشنواره سرود آوای کتاب به چاپ خواهد رسید.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا