چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

تیشرت های موراکامی با الهام از رمان های معروف او

تیشرت های موراکامی – نویسنده ژاپنی طراح تیشرت شد

هاروکی موراکامی، نویسنده ژاپنی تعدادی تیشرت طراحی کرده است. طرح برخی از تیشرت های موراکامی از معروف ترین رمان های او الهام گرفته شده است.

خط تولید تیشرت های موراکامی

هاروکی موراکامی، نویسنده و رمان نویس ژاپنی به تازگی طراحی خط تولید تیشرت هایی را بر عهده گرفته است که برخی از آن ها با الهام از مشهورترین رمان های او همچون کافکا در کرانه و جنگل نوروژی طراحی شده اند. برخی دیگر نیز نشانه از علاقه او به گربه ها و موسیقی است. تیشرت های موراکامی هر کدام حدود 20 دلار قیمت دارند.

نویسنده 72 ساله ژاپنی چندی پیش در یک برنامه آنلاین رادیویی حضور پیدا کرد تا در این رزها به مردم روحیه دهد. او هر دو ماه یک بار نیز میزبان نمایش رادیو موراکامی می شود و گاه برخی از موزیک هایی که هنگام دویدن به آن ها گوش می دهد برای طرفداران خود پخش می کند. او حالا خط تولید تیشرت های موراکامی با نام uniqlo را راه اندازی کرده و بسیار خبرساز شده است.

کتاب تازه موراکامی در انتشارات پنگوئن

در حال حاضر 8 طرح از کارهای موراکامی در رنگ بندی های مختلف موجود است و طرفداران او بیش از این نمی توانند احساسات و هیجانات خود را برای داشتن یکی از آن ها کنترل کنند.

خبر خوب برای طرفداران این نویسنده ژاپنی این است که انتشارات پنگوئن رندوم هاوس قرار است در ماه نوامبر 2021 کتاب جدیدی از موراکامی با نام موراکامی تی: تیشرت هایی که من دوست دارم منتشر کند. موراکامی در این کتاب عکس هایی از مجموعه تیشرت های مورد علاقه خود و چند مقاله آورده است. این کتاب با ترجمه فیلیپ گابریل منتشر می شود.

هاروکی موراکامی، نویسنده اهل ژاپن تا کنون بیش از 30 اثر داستانی در ژاپن منتشر کرده و بیش از 30 اثر را از انگلیسی به ژاپنی ترجمه کرده است. آثار او تا کنون به بیش از 40 زبان ترجمه شده است. موراکامی جوایز ادبی زیادی از جمله جایزه فرانتس کافکا در سال 2006 و جایزه اورشلیم در سال 2009 را از آن خود کرده است.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا