چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

ثبت نام بیش از 900 کتابفروشی در طرح زمستانه کتاب

زمستانه کتاب – پایان ثبت نام طرح زمستانه کتاب 99

معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران از ثبت نام 981 کتابفروشی در طرح زمستانه کتاب خبر داد و گفت 161 کتابفروشی از تهران هستند.

طرح زمستانه کتاب 99

آزاده نظر بلند درباره آمار ثبت نام کتابفروشی ها در طرح زمستانه کتاب گفت: مهلت ثبت نام کتابفروش ها در طرح زمستانه کتاب به پایان رسیده است و در مجموع 981 کتابفروش در این طرح ثبت نام کرده اند که تا کنون ثبت نام بیش از 700 کتابفروش تایید شده است.

وی به سهم کتابفروش های تهرانی و شهرستانی در این طرح اشاره کرد و افزود: تعداد 161 کتابفروش از استان تهران به این طرح پیوسته اند. آمار نهایی ثبت نام کتابفروشان در طرح زمستانه کتاب بعد از بررسی و تایید نهایی اعلام می شود.

نظر بلند در ادامه بیان کرد: سقف خرید برای هر یک از خریداران در طرح زمستانه کتاب 99 همچون طرح پاییزه تا 200 هزار تومان تعیین شده است. خریداران می توانند از 25 درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره مند شوند.

یارانه 25 درصدی برای خرید کتاب

کتابفروشی های عضو طرح های قبلی خانه کتاب و ادبیات ایران، برای تایید مشارکت در طرح زمستانه کتاب 99 نیاز به ثبت نام مجدد در این طرح ندارند. همچنین نیازی به دریافت شرایط مشارکت و تایید یا ویرایش اطلاعات نیست.

طرح پاییزه کتاب همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به مدت هفت روز و با مشارکت بیش از 800 کتابفروشی در سراسر کشور برگزار شد. در این طرح 458 هزار و 833 نسخه کتاب به مبلغ 198 میلیارد و 137 میلیون و 591 هزار و 730 ریال به فروش رفت.

طرح های فصلی کتاب به منظور تشویق مردم به مطالعه و کتابخوانی و فراهم کردن شرایط برای تمامی اقشار جهت خرید کتاب در سه ماه یک بار به مدت چند روز برگزار می شوند.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا