چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

جایزه ادبی جووانی برتاکی به سجاد قنواتی رسید

غزلواره های بی عشق – برنده جایزه ادبی جووانی برتاکی

مجموعه شعر آزاد غزلواره های بی عشق موفق به کسب جایزه ادبی بین المللی هفتمین دوره از جشنواره بین المللی جووانی برتاکی در سال 2020 شد.

درخشش مجموعه شعر آزاد غزلواره های بی قرار

مجموعه شعر آزاد غزلواره های بی عشق سروده سجاد قنواتی، شاعر ایرانی، موفق به دریافت جایزه ادبی بین المللی هفتمین دوره از جشنواره جووانی برتاکی سال 2020 از شهر رم ایتالیا شد.

این مجموعه شعر، با ترجمه ایتالیایی غزل قربان پور، موفق به کسب رتبه سوم در کلاس بین المللی جایزه ادبی جووانی برتاکی شد. این مجموعه شامل بیست و یک شعر مدرن آزاد است که اغلب دارای مضامینی عاشقانه هستند و نیز مطابق با معیارها و ساختار شعر روز ایتالیا سروده و ترجمه شده اند.

مراسم اهدای جوایز این جشنواره بین المللی در تاریخ هفدهم اکتبر 2020 (26 مهر ماه 1399) در شهر رم ایتالیا برگزار شد و سجاد قنواتی یکی از اشعار برگزیده مجموعه شعر غزلواره های بی عشق را برای شعر دوستان حاضر در جشنواره به دو زبان فارسی و ایتالیایی قرائت کرد.

Description: نقد شعر "سجاد قنواتی" منتقد "غزل قربان پور" | مجله سه نقطه

سجاد قنواتی، شاعر و نویسنده جوان ایرانی

سجاد قنواتی، سراینده مجموعه شعر غزلواره های بی عشق پیش از این نیز در چندین فستیوال بین المللی ادبی ایتالیا در بین پذیرفتگان مرحله نهایی حضور یافته و ترجمه اشعار او به وسیله شاعران ایتالیایی در محافل ایتالیا خوانده شده بود.

سجاد قنواتی متولد سال 1371 در شهرستان امیدیه خوزستان است و دانشجوی رشته پزشکی می باشد. وی کار نوشتن را از سال 86 زمانی که تنها 15 سال داشت آغاز کرد و در آن زمان با نوشتن یک داستان کوتاه برگزیده کشور شد و نیز مقام اول داستان نویسی کشوری را کسب کرد. وی آثاری همچون رقص مرداب، شبیه آنچه در بهار بوییدم را از خود به جای گذاشته است. قنواتی از سال 1398 بر اساس متد شعری اروپا به ویژه ایتالیا سرودن شعر را آغاز کرده و مورد استقبال شاعران ایتالیایی قرار گرفت.

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۱-۰۸-۱۳۹۹

سجاد قنواتی:

با سلام و وقت بخیر ممنون از خبری که کار کردید و لطف شما دو نکته در خبر به اشتباه درج شده که به اطلاع شما می رسانم. نام صحیح مجموعه "غزلواره های بی عشق" هست که به اشتباه غزلواره های بی قرار نوشته شده و همچنین نوشته شده« دانشجوی رشته پزشکی» که بنده فارغ‌التحصیل هستم و الان به عنوان پزشک در خدمت هموطنان هستم. پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم.

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

سلام. پوزش بابت اشکالات موجود . تصحیح گردید نویسنده گرامی .

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا