چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

علیرضا راهب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

علیرضا راهب – کرونا گریبان گیر شاعر ایرانی شد

علیرضا راهب، شاعر نامدار ایرانی و مدیر انجمن ادبی ونداد بر اثر ابتلا به ویروس کرونا، پنجشنبه مورخ پنجم تیر ماه سال 1399 درگذشت.

درگذشت شاعر نامدار ایرانی

علیرضا راهب ساعت 3 بامداد پنجشنبه، پنجم تیر ماه 1399 بر اثر ابتلا به بیماری کرونا و سکته قلبی در سن 53 سالگی در بیمارستان آتیه تهران درگذشت. او روز گذشته در صفحه خود اعلام کرده بود که به بیماری کرونا مبتلا شده و پس از دو هفته دست و پنجه نرم کردن با این بیماری به دلیل تنگی نفس و تپش قلب راهی بیمارستان آتیه است. وی از دوستان و آشنایان خواست که با او تماس نگیرند، زیرا قادر به پاسخگویی نخواهد بود.

علیرضا راهب، شاعر، ترانه سرا و منتقد ادبی در سال 1346 در تهران متولد شد. او تحصیلات خود را در رشته حقوق در دانشگاه تبریز گذراند و از دهه 60 سرودن شعر را آغاز کرد. او از فرصت استفاده کرد و به علت ده سال سکونت در تبریز، با زبان و ادبیات ترکی آشنا شد. او از دهه 30 تا به حال حضور فعالی در فضای ادبی ایران داشت و بسیاری از آثار او در نشریات مختلف به چاپ رسیدند.

درباره علیرضا راهب - ایرنا

آثار و فعالیت های علیرضا راهب

مجموعه اشعار دو استکان عرق چهل گیاه و عشق پاره وقت از آثار به جا مانده از علیرضا راهب، این شاعر نامدار هستند. او حضور پررنگی در انجمن های ادبی و جلسات شعر داشت و انجمن ادبی ونداد را نیز مدیریت می کرد. او شاعران بسیاری تربیت کرد و باعث شد انجمن ادبی ونداد به عنوان یک انجمن ادبی مستقل معرفی شود.

پیکر علیرضا راهب امروز شنبه، هفتم تیر ماه 1399 حوالی ساعت 11 صبح در بهشت زهرا (س) در قطعه نام آوران تشییع خواهد شد. این مراسم با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و حضور حداقل جمعیت برگزار خواهد شد. همچنین تعدادی از دوستان نزدیک این مرحوم در مراسم به سخنرانی خواهند پرداخت.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا