چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

اخبار جدید از آخرین کتاب از مجموعه کتاب ترانه یخ و آتش

بادهای زمستانی – آخرین رمان بازی تاج و تخت

طبق آخرین خبری که جرج آر آر مارتین در سایت شخصی خود منتشر کرد، او تمام تمرکز خود را بر روی نوشتن آخرین قسمت از مجموعه کتاب بازی تاج و تخت با نام بادهای زمستانی گذاشته است.

آخرین مجموعه از کتاب ترانه یخ و آتش

اگرچه بیش از یک سال از پخش آخرین قسمت از سریال بازی تاج و تخت می گذرد، هنوز آخرین کتاب مجموعه ترانه یخ و آتش به چاپ نرسیده و زمان انتشار آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

جرج آر آر مارتین نویسنده مجموعه کتاب های نغمه یخ و آتش چندی است که از انتشار آخرین قسمت از این مجموعه با عنوان بادهای زمستانی خبر داده است.

سریال بازی تاج و تخت با اقتباس از مجموعه رمان نغمه یخ و آتش ساخته شد و بیش از یک سال پیش به اتمام رسید. جرج مارتین یکی از عوامل سریال بود و برخی فصول را برای نویسندگان می نوشت، اما در توئیتی اعلام کرد که رمان نهایی این مجموعه داستانی متفاوت از سریال خواهد داشت و پایان بندی آن متفاوت خواهد بود. او اخیرا خبر داده است که آخرین فصل از آخرین رمان، با نام رویای بهار در حال نگارش می باشد.

کتاب جدید نغمه آتش و یخ امسال هم منتشر نمی شود - سیارک

پایان بندی متفاوت بادهای زمستانی

نویسنده کتاب بادهای زمستانی در آخرین مطلبی که از خود منتشر کرد، نوشت: تمام تمرکز خود را روی به اتمام رساندن آخرین قسمت از کتاب این مجموعه گذاشته است. چند ماه پیش مارتین اعلام کرد که بادهای زمستان را تا پایان تابستان 2020 به اتمام خواهد رساند اما ظاهرا این کتاب در این مدت به پایان نخواهد رسید. او عنوان کرد که هر روز در حال نوشتن بخش هایی از کتاب است و احتمالا آن را اوایل سال 2021 منتشر خواهد کرد.

وی در مورد تفاوت داستان سریال و رمان گفت: طرفداران این سریال و رمان با خواندن بادهای زمستانی شگفت زده خواهند شد. زیرا برخی اتفاقاتی که در سریال رخ داده است در رمان وجود نخواهد داشت و پایان بندی متفاوت خواهد بود.

در سال گذشته، پس از پخش آخرین قسمت از سریال بازی تاج و تخت، بسیاری از طرفداران این سریال ناامید شده و توقع این پایان بندی را نداشتند. حال باید منتظر سری آخر رمان های این مجموعه بود و دید که آیا این کتاب دل طرفداران را به دست خواهد آورد؟

محبوب ترین کتاب ها
مهره های سوخته
مهره های سوخته
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
باغ تورج
باغ تورج
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا