چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

افتتاح کتابفروشی دی در خیابان ایرانشهر

کتابفروشی دی – افتتاح کتابفروشی جدید

کتابفروشی دی با مدیریت سورنا عمیدی و در متراژ 180 متر مربع در تاریخ اول اردیبهشت ماه در خیابان ایرانشهر تهران افتتاح شد.

ضرر کتابفروشی دی به دلیل بحران کرونا

سورنا عمیدی، مدیر کتابفروشی دی عنوان کرد: من و دو همکارم از زمانی که در یک انتشارت مشغول به کار بودیم، ایده راه تاسیس یک کتابفروشی را در ذهن می پروراندیم، تا بتوانیم ارتباط نزدیک با مخاطب داشته باشیم و آثار ارزشمند را به آن ها معرفی کنیم.

وی افزود: در نهایت چند ماه پیش موفق شدیم یک محلی را در خیابان ایرانشهر اجازه کرده و به مرور زمان فضا و دکوراسیون آن را طراحی کنیم. قرار بر این بود که کتابفروشی دی کار خود را از اسفند ماه آغاز کند، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی های ناشی از آن، موفق به راه اندازی کتابخانه نشدیم. این بحران به وجود آمده برای ما که در ابتدای کار بودیم بسیار ناخوشایند بود. زیرا به ناشران و مراکز پخش تعهد مالی داشتیم.

عمیدی ادامه داد: این تعطیلات بسیاری از مشاغل را متضرر کرده است و ما نیز از این قضیه مستثنی نبودیم. کتاب ها به کتابفروشی رسیده بود اما به دلیل تعطیلات هیچ فروشی نداشتیم و تعهدات مالی همچنان پابرجا بودند، اما ما تسلیم نشده و به راه خود ادامه دادیم.

راه اندازی کتابفروشی با رعایت اصول بهداشتی

وی بیان کرد: تصمیم گرفتیم از اول اردیبهشت ماه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و اخذ مجوز وزارت بهداشت فعالیت خود را آغاز کرده و در کنار فروش حضوری به فروش آنلاین نیز توجه کنیم.

عمیدی گفت: ما دوست داشتیم که با مشتریان خود تعامل داشته باشیم، اما فعلا چنین چیزی امکان پذیر نیست. اکنون سعی می کنیم تا در فضای مجازی تولید محتوا کرده و کتاب ها را به مخاطبان خود معرفی کنیم.

مدیر کتابفروشی دی ادامه داد: تمام سعی ما این است که از میان حجم زیاد کتاب های تولید شده در کشور، بهترین آثار را انتخاب و معرفی کنیم. این کتابفروشی شامل حدود 7000 عنوان کتاب کودک و بزرگسال است. همچنین سعی کرده ایم بهترین ترجمه های موجود از آثار برتر نویسندگان خارجی را به کتابفروشی خود بیاوریم. همچنین تمرکز ما روی ادبیات تالیفی است. زیرا بسیاری از نویسندگان کشور آثار بسیار خوبی در این حوزه تولید کرده اند که چندان شناخته شده نمی باشند.

http://www.ibna.ir/images/upload/0454/images/dey.jpg

بخش کودک و نوجوان کتابفروشی دی

وی در مورد بخش کودک و نوجوان گفت: ما برنامه ویژه ای برای این بخش در نظر گرفته ایم. اما فعلا به لیل تعطیلی انتشارات، ناشران کتاب جدیدی وارد بازار نکرده اند.

عمیدی در مورد کتاب هایی که در کتابفروشی دی عرضه می شوند، بیان کرد: تلاش ما ایجاد یک فضای امن برای مخاطب است. از این رو آثار برگزیده در جشنواره های مختلف در این کتابفروشی عرضه می شود. این موضوع بیشتر برای کتاب های کودک و نوجوان موجود در این کتابفروشی صدق می کند، تا خانواده ها با خیال راحت برای فرزندان خود خرید کنند. 99 درصد کتاب های کودک و نوجوان موجود در کتابفروشی دی دارای تاییدیه لاکپشت پرنده می باشند. همچنین فضای مربوط به کودک و نوجوان نیز با دکوراسیون متفاوت طراحی و چیدمان شده است، تا جذابیت بیشتری برای مخاطبین داشته باشد.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا