چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

افتتاح کتابفروشی نویسنده مجموعه کتاب های نغمه یخ و آتش

نویسنده بازی تاج و تخت – افتتاح کتابفروشی در آمریکا

جرج آر آر مارتین نویسنده بازی تاج و تخت در وبلاگ خود از طرفدارانش درخواست کرد که به کتابفروشی او مراجعه کنند.

خالق بازی تاج و تخت

جرج آر آر مارتین که یکی از نویسندگان مشهور آمریکایی و خالق سری کتاب های نغمه یخ و آتش و سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت است، کتابفروشی خود را در ایالت نیومکزیکوی آمریکا افتتاح کرد. او هنوز آخرین رمان از مجموعه نغمه یخ و آتش را منتشر نکرده است و تاریخ انتشار این کتاب به احتمال زیاد در سال 2020 می باشد.

نویسنده بازی تاج و تخت در سال 2013 سینمای ژان کوتیا را خریده بود و اکنون تصمیم گرفته است در کنار این سینما یک کتابفروشی ایجاد کند. او آدرس کتابفروشی را در وبلاگ خود قرار داده و از طرفداران خود خواسته است تا برای بازدید از کتابفروشی به آدرس درج شده مراجعه کنند.

کتاب های امضا دار

نویسنده بازی تاج و تخت نام کتابفروشی خود را بیستلی بوکز گذاشته است. گویا نام این کتاب فروشی از داستان دیو و دلبر الهام گرفته شده است و مارتین و تیمش مدت ها در فکر راه اندازی این کتابخانه بوده اند.

این نویسنده به طرفداران خود قول داده است که در این کتابفروشی بیشتر کتاب های خود را به همراه امضا در اختیار علاقه مندان قرار دهد. او از طرفداران خود خواست که به بازدید از این کتابفروشی بروند. پیش بینی می شود که استقبال زیادی از این کتابفروشی صورت گیرد.

پیش از این نیز نویسندگان زیادی از جمله آن پاچت و جودی بلوم اقدام به راه اندازی کتابفروشی کرده بودند. برای مثال بلوم در سال 2016 یک کتابفروشی خیریه در فلوریدا احداث کرده است.

 

محبوب ترین کتاب ها
مهره های سوخته
مهره های سوخته
فروش موفق
فروش موفق
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
باغ تورج
باغ تورج
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا