چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

چاپ تک جلد کتاب

چاپ تک جلد کتاب

چاپ تک جلد کتاب! ممکن است این تیتر برای بسیاری از نویسنده‌های نو قلم جذاب باشد. این امر غیر ممکن نیست و یک فرصت خوب برای افرادی است که تازه شروع به نوشتن کرده اند.

چاپ تک جلد کتاب

چاپ تک جلد کتاب! ممکن است این تیتر برای بسیاری از نویسنده‌های نوقلم جذاب باشد. برخی از افراد تمایل دارند پایان نامه و یا دل نوشته های خود را در قالب یک کتاب چاپ کرده و برای خود نگه دارند ، اما خیلی از انتشاراتی ها حاضر به چاپ کتاب به صورت تکی نیستند و صحافی ها نیز نمیتوانند نوشته ها را با کیفیت یک کتاب با طراحی و جلد و صفحه آرایی ویژه دربیاورند.

چرا چاپ تک جلدی از کتاب

افراد برای چاپ کتب خود هدف های مختلفی  دارند، فردی که شروع به نوشتن کتاب میکند، میتواند یک نویسنده با مهارت عالی یا یک فردی عادی باشد؛ هردو این افراد در کنار کار اصلی خود ممکن است تمایل داشته باشند نوشته های شخصی خود را در قالب یک کتاب تک جلدی محفوظ نگه دارند، برای مثال، فردی که به خاطرات و سر نوشت خود را جمع آوری کردند و سعی دارد ان را به صورت کتابی نگهداری کنند، این شخص با اینکه با هدف نویسنده شدن وارد این عرصه نشده اما تمایل دارد دست نوشته های خود را به صورت کتاب حتی شده یک جلد داشته باشد.

در برخی اوقات افراد هدف از چاپ کتاب خود را شرکت در یک آزمونی قرار داده‌اند و می‌خواهند صلاحیت علمی خود را به تایید برسانند. به این معنا که تازه در مسیر نویسنده شدن قدم گذاشته اند و یا میخواهند پایان نامه ارشد و دکترای خود را به شکل یک کتاب داشته باشند.احتمال دارد این کتاب در حد و اندازه‌هایی نباشد که بتوان برای آن مخاطبی جمع کرد یا در بازار رقابتی برای آن به وجود آورد اما با این حال، جمع کردن این مطالب و تبدیل آن به یک کتاب کار مفیدی است.

چاپ کتاب تک جلدی در حوزه ی تحصیلات تکمیلی

ارزش چاپ یک کتاب در رزومه ی تحصیلی و شغلی هر فرد محصلی، بسیار حائز اهمیت می باشد. تالیف و ترجمه ی کتاب دارای ۴ الی ۲۲ امتیاز  در مصاحبه دکتری در هر رشته خواهد بود و دانشجویان می توانند با استفاده از خدمات انتشارات با هزینه ی بسیار اندک پایان نامه ی خود را به شکل یک کتاب جامع در بیاورند.

خدمات لازم  برای  چاپ کتاب حتی یک جلد

خدمات لازم برای چاپ کتاب تک جلدی نیز مانند خدمات لازم برای چاپ کتاب با تیراژ بالا است. خدماتی که نوشته شما لازم دارد تا به یک کتاب تبدیل شود ، عبارت است از:

  • اخذ مجوزهای قانونی (فیپا، شابک)
  • قابلیت استعلام کتاب در کتابخانه ملی
  • صفحه‌آرایی
  • ویراستاری
  • طراحی جلد کتاب
  • چاپ کتاب
چگونه می توان کتاب خود را برای چاپ یک جلدی به انتشارات سپرد ؟

شما به عنوان شخصی قصد چاپ نوشته های خود را میتوانید فایل اولیه اثر را به صورت تایپ شده به انتشارات مورد نظرتان جهت نشر و چاپ تحویل دهید، یادتان باشد بعد از نحویل حتما از ناشر رسید بگیرید و قرارداد ببندید.در اکثر انتشاراتی ها افراد متخصصی وجود دارند که آثار شما را خوانده و نظر کارشناسی خود را در قالب مشاوره شما ارائه میدهند.

محبوب ترین کتاب ها
مهره های سوخته
مهره های سوخته
فروش موفق
فروش موفق
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
باغ تورج
باغ تورج
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا