چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

چاپ کتاب – انتشارات زرین اندیشمند

درخواست چاپ کتاب

چاپ کتاب تاثیر زیادی در رزومه کاری و تحصیلی افراد دارد. اگر درخواست چاپ کتاب دارید، می توانید از طریق سایت و یا تلفن با انتشارات زرین اندیشمند در ارتباط باشید تا کتاب درخواستی شما در سریع ترین زمان ممکن با بهترین کفیت و قیمت به چاپ برسد.

ارتقای رزومه با چاپ کتاب

چاپ کتاب با اهداف متفاوتی انجام می شود. بسیاری از نویسندگان کتاب های خود را با هدف کسب درآمد به چاپ رسانده و برخی از کتاب برای ارتقای رزومه تحصیلی و شغلی خود استفاده می کنند. با هر هدفی که اقدام به تالیف یا ترجمه کتاب می کنید برای درخواست چاپ کتاب خود با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

اگر دانشجوی مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری هستید، داشتن یک کتاب در دفاع از پایان نامه و جلسه مصاحبه دکتری کمک زیادی به شما کرده و امتیاز مثبت به حساب می آید. اساتید و اعضای هیئت علمی نیز برای ارتقای شغلی و علمی خود اقدام به چاپ کتاب می کنند.

همچنین بسیاری از اساتید زحمات سال ها تدریس و پژوهش خود را در قالب کتاب جمع آوری کرده و به عنوان جزوه در اختیار دانشجویان خود قرار می دهند. در این صورت دانشجویان می توانند به جای جزوه نویسی تمام توجه خود را معطوف به تدریس استاد کنند و همچنین استاد از این راه کسب درآمد کرده و رزومه علمی خود را نیز تقویت می کند. پس برای چاپ کتاب در قدم اول باید هدف خود را مشخص کنید.

هدف از چاپ کتاب

بنا برهدفی که دارید نوع جلد، تیراژ و غیره مشخص خواهد شد. برای مثال دانشجویی که می خواهد برای دفاع در جلسه دکتری یک کتاب چاپ کند نیازی نیست آن کتاب را در تیراژ بالا به چاپ رسانده و یا طراحی جلد منحصر بفردی برای آن در نظر گیرد.

برای چاپ کتاب خود کافی است کتاب را تالیف یا ترجمه کرده و یک انتشارات مناسب پیدا کنید. انتشارات مناسب انتشاراتی است که پروانه نشر داشته باشد و تا به حال کتاب هایی هر ردیف با کتاب شما به چاپ رسانده باشد. برای مثال انتشاراتی که اغلب کتاب های رمان چاپ می کند و در این حیطه شناخته شده است، انتشارات مناسبی برای چاپ کتاب علمی نیست. اگرچه نحوه چاپ کتاب در ژانرها و موضوعات مختلف تفاوتی با یکدیگر ندارد اما بهتر است حیطه کاری انتشارات متناسب با حیطه موضوعی کتاب شما باشد. این موضوع در کمک به فروش کتاب تاثیر زیادی دارد.

ثبت درخواست چاپ کتاب

درخواست چاپ کتاب خود را می توانید از طریق سایت انتشارات و به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با انتشارات تماس حاصل کرده و یا حضوری این کار را انجام دهید. ناشر کتاب شما را بررسی می کند و در صورت تمایل به چاپ آن با شما قرارداد می بندد. قرارداد چاپ کتاب انواع مختلفی دارد که با یکی از آن ها با نظر طرفین انتخاب شده و امضا می شود.

پس از عقد قرارداد نویسنده کتاب را به ناشر تحویل می دهد و ناشر به دنبال اخذ مجوزهای لازم همچون شماره شابک، فیپا، مجوز وزارت ارشاد و اعلام وصول می رود تا کتاب را به صورت قانونی چاپ کند و آن را به صورت رسمی به ثبت برساند.

برای چاپ کتاب های خود در انواع حیطه های موضوعی با انتشارات زرین اندیشمند تماس حاصل کنید. ما کتاب های شما را در تیراژ دلخواه، با کیفیت بالا و قیمت مناسب به چاپ می رسانیم. یکی از مزیت های این انتشارات چاپ اقساطی کتاب است. یعنی شما می توانید هزینه چاپ کتاب خود را در دو قسط پرداخت کنید. رضایت مشتری و کیفیت بالا اولویت ما است.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب زنِ چهل ساله
کتاب زنِ چهل ساله
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا