چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

Operational auditing : principles and techniques for a changing world

چاپ کتاب حسابرسی عملیاتی اصول و تکنیکهایی برای دنیای در حال تغییر

این کتاب ترجمۀ دقیقی از کتاب «حسابرسی عملیاتی: اصول و تکنیک­هایی برای دنیای در حال تغییر» نوشتۀ دکتر هرنان مرداک است. این کتاب مشتمل بر 15 فصل است که به معرفی حسابرسی عملیاتی، اهداف و برنامه­ریزی و چارچوب­ها و ابزارهای آن به شیوه­ای کاربردی می­پردازد. سعی نویسنده بر آن است تا مفاهیم و روش­های حسابرسی داخلی سنتی را با روش­های کنترل کیفیت، نکات، ابزارها و تکنیک­های معاصر ادغام نماید. مطالعۀ این کتاب می­تواند به درک خوانندگان از جمله دانشجویان و افراد حرفه­ای دربارۀ ماهیت حسابرسی عملیاتی و نحوۀ اجرای آن کمک شایانی نموده و آنان را در مسیر شناسایی راه­های افزایش ارزش­آفرینی حسابرسی عملیاتی برای سازمان مورد رسیدگی یاری رساند.

حسابرسان داخلی می­توانند از طریق مطالعۀ این کتاب با ارائۀ توصیه­های ارزنده به مدیریت و مالکان واحد مورد رسیدگی، آنان را در زمینۀ دستیابی به اهداف سازمان خود و افزایش ارزش­آفرینی یاری نمایند. بدیهی است کتاب حاضر عاری از لغزش­ها و خطاهای احتمالی نیست و ارائۀ نظرات، پیشنهادات و انتقادات دانشگاهیان، صاحب نظران و همکاران حرفه­ای موجب امتنان است.

هرنان مرداک، معاون بخش حسابرسی مؤسسۀ آموزشی MIS است. وی مدیر آموزش حسابرسی بین­المللی و مشاور شرکت نیز بوده است، و سمت­های حسابرسی مختلفی را داشته است و پروژه­های مشاوره­ای و حسابرسی را برای مشتریان در صنایع تولید، حمل و نقل، تکنولوژی، آموزش، بیمه و تولید نیرو انجام داده است.  دکتر مرداک سخنران ارشد دانشگاه شمالی شرقی است که مدیریت، رهبری و اصول اخلاقی تدریس می­کند. وی DBA خود را از دانشگاه آرگوسی در ساراسوتا، فلوریدا در سال 2007 به دست آورد؛ CSS را از دانشگاه هاروارد، کمبریج، ماساچوست در سال 1996 به­دست آورد؛ و MBA و BSBA را از دانشگاه سوفولوک به ترتیب در سال 1992 و 1990 به­دست آورد. همچنین دارای گواهینامه­های زیر است: گواهینامۀ CRMA در تضمین مدیریت ریسک (IIA)، 2013؛ QAR در ارزیابی کیفیت داخلی/اعتبار(IIA)، 2008؛ خدمات مشتری و رهبری جهانی: سطوح انتقال و توسعه، 2007؛ گواهی مربیگری IDC (IIA)، 2006؛ و گواهی CIA حسابرس داخلی (IIA)، 2001. او مؤلف 10 تکنیک مهم برای بهبود بهره وری تیم (بنیاد تحقیقات IIA، 2011) و استفاده از پژوهش­ها در حسابرسی داخلی (بنیاد تحقیقات IIA 2009) می­باشد. مقالات و کتاب­هایی در مورد برنامه­های افشاگری تقلب، حسابرسی بین­المللی، برنامه­های مشاوره، تقلب، کلاهبرداری، مسئولیت اجتماعی شرکت و مناسبات رفتاری نگاشته است.

دکتر مرداک پروژه­های حسابرسی و مشاوره­ای را انجام داده است، در سمینارها مختلف شرکت کرده است و کنفرانس­های متعددی را در مورد حسابرسی داخلی، عملکردهای آکامیک و دولتی در آمریکای شمالی، آمریکای لاتین ، اروپا و آفریقا برگزار کرده است.

 

  • مشخصات کتاب
  • نویسنده: هرنان مرداک
  • مترجم : آیدین کیانی
  • نوبت چاپ : اول
  • موضوع : چاپ کتاب حسابرسی عملیاتی اصول و تکنیکهایی برای دنیای در حال تغییر
  • شابک : 6-9-95870-622-978
  • جلد : اول
  • ناشر : نشر زرین اندیشمند
  • تاریخ درج : ۰۹-۰۸-۱۳۹۸
محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق