چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

کتاب احمد دهقان به انگلیس می رود

کتاب پرسه در خاک غریبه

نسخه انگلیسی کتاب پرسه در خاک غریبه، نوشته احمد دهقان با ترجمه کارولین کراسکری در آستانه انتشار است. این کتاب پس از رونمایی در نمایشگاه فرانکفورت در انگلستان و کشورهای انگلیسی زبان توزیع خواهد شد.

مدیریت انتشارات شمع و مه، آقای افشین شحنه تبار، از انتشار نسخه انگلیسی کتاب پرسه در خاک غریب که رمانی در ژانر دفاع مقدس است خبر داد و گفت: پیش از این کتاب، رمان من قاتل پسرتان هستم را از احمد دهقان منتشر کرده بودم که در آمریکا و سایر کشورهای انگلیسی زبان توزیع شده بود، و این دومین کتاب اوست که به زبان انگلیسی منتشر می کنم.

دهقان رمان پرسه در خاک غریبه را در سال 88 توسط انتشارات نیستان به چاپ رساند. او در این کتاب سراغ جبهه های غرب کشور رفته و داستانی بسیار زیبا و بدیع روایت کرده است که سطر سطر آن شما را میخکوب خواهد کرد.

این داستان که به گفته خود او دغدغه ده ساله اش بوده است، در مورد گروهی از رزمندگان است که برای نجات مردم از دست نیروهای بعثی در کردستان عراق به دل کوه می زنند و باعث پدید آمدن داستان و حواشی فراوانی می شوند.

دهقان این رمان را در 13 فصل نوشته است و محتوای درون آن به گفته ی خودش دور از واقعیت نیست و مشابه آن را می توان در سال های جنگ پیدا کرد.

او در یک سخنرانی عنوان کرد: ادبیات جنگ ایران موضوعات انسانی را هدف گرفته است و من فکر می کنم اگر تا پایان عمرم در این باره بنویسم باز هم سوژه های جدیدی خواهم داشت.

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
پربازدیدترین کتاب
اصول و مباني شهرسازي
اصول و مباني شهرسازي