چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

راه اندازی طرح پیک کتاب در کتابخانه های عمومی کردستان

طرح پیک کتاب – ترویج کتاب و کتابخوانی

طرح پیک کتاب در کتاخانه های عمومی استان کردستان وارد مرحله اجرایی شد.

رونمایی از طرح پیک کتاب در استان کردستان

آیین افتتاحیه و رونمایی از طرح پیک کتاب در بعصد از ظهر روز شنبه 20 دی ماه 1399 با حضوری جمعی از مسئولان در استان کردستان کلید خورد. این طرح شامل تحویل کتاب با پیک به اعضای کتابخانه های عمومی و جلوگیری از حضور آن ها در کتابخانه ها است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان عنوان کرد: طرح پیک کتاب طرح بسیار ارزشمندی است که از گسترش ویروس کرونا در میان مردم جلوگیری کرده و ابتکار بسیار خوبی در حوزه کتاب و کتابخوانی است.

ابراهیم زارعی گفت: با اجرای این طرح مردم می توانند کتاب های مورد نیاز خود را از طریق تلفن از کتابخانه های عمومی سفارش دهند و آن ها را به صورت رایگان دریافت کنند. این طرح همچنین فرهنگ کتاب و کتابخوانی را نیز در بین مردم گسترش می دهد.

محمد مخدومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان نیز در مورد طرح پیک کتاب گفت: این طرح با هدف ارتقای سرانه دسترسی علاقمندان به کتاب در برخی از کتابخانه های عمومی استان کردستان اجرا می شود. در مرحله اول از اجرای این طرح 10 باب کتابخانه عمومی در شهرستان های استان مشخص شده و علاقه مندان می توانند کتاب های مورد نظر خود را از این کتابخانه ها دریافت کنند.

مشارکت 10 کتابخانه عمومی در طرح پیک کتاب

وی در ادامه افزود: شیوه کار به این گونه است که علاقه مندان در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه با کتابخانه های مورد نظر تماس گرفته و کتاب دلخواه خود را سفارش می دهند. پس از تایید و ثبت سفارش توسط کتابداران، کتاب مورد نظر در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته در محدوده زمانی 9 الی 12 توسط پیک کتاب به آدرس متقاضی ارسال می شود.

مخدومی اظهار داشت: در وهله نخست و به صورت آزمایشی برای طرح پیک کتاب کردستان 10 کتابخانه عمومی در نظر گرفته شده اند که این کتابخانه ها شامل کتابخانه عمومی شهید مطهری و شهید برهان عالی در شهرستان سنندج، کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) شهرستان بانه، کتابخانه عمومی شهید بهشتی دیواندره، کتابخانه عمومی شهید ملامحمد امینی سقز، کتابخانه عمومی شهید مدرس شهرستان قروه، کتابخانه عمومی شهید نعمتی شهرستان کامیاران، کتابخانه عمومی شهدای 23 تیر شهرستان مریوان، کتابخانه عمومی شهید دکتر مجید شهریاری شهرستان دهگلان و کتابخانه عمومی شهید نجات الهی شهرستان بیجار می باشد. در صورت موفقیت این طرح آزمایشی و استقبال شهروندان، این طرح در سایر کتابخانه های عمومی استان کردستان نیز اجرا خواهد شد.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز
کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز