چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

محصول جدید شرکت اونیکس با نام پوک 3 با سرعت بسیار بالا

کتابخوان اونیکس – کتابخوان چینی سریع تر از کیندل آمازون

شرکت چینی تولیدکننده کتابخوان اونیکس می گوید که سرعت این کتابخوان از مدل های تولید شده مشابه توسط کیندل آمازون و کوبو کانادا بسیار بیشتر است.

تجربه همزمان مطالعه کتاب و یادداشت برداری

شرکت اونیکس در سال 2008 در کشور چین تاسیس شده است و برند بوکس این شرکت در حال حاضر یکی از برترین برندهای کتابخوان در دنیا می باشد. این شرکت با طراحی و توسعه محصولات به روز و با کارایی بالا برای کاربران خود تجربه مطالعه و یادداشت برداری خوبی ارائه کرده است.

کتابخوان اونیکس با نام پوک 3 به صورت اختصاصی برای تجربه همزمان مطالعه کتاب الکترونیک و یادداشت برداری توسط قلم نوری طراحی شده است. اما این مدل برخلاف مدل های قبلی از تکنولوژی قلم نوری وکوم ژاپن استفاده نمی کند و دارای صفحه دیجیتال ساخت چین است. شرکت ژاپنی وکوم در زمینه تولید قام های نوری و اجزای مربوط به آن فعالیت می کند.

شرکت چینی اونیکس ادعا می کند که در طراحی این دستگاه از سخت افزاری خاص استفاده شده که کاربران را قادر به استفاده همزمان از قلم نوری و مطالعه کتاب می کند. همچنین سرعت آن از نمونه های مشابه موجود همچون کیندل آمازون و کوبو کانادا بسیار بیشتر است.

Description: The Boox Poke 3 is my new favorite e-reader | TechCrunch

ویژگی های آخرین مدل کتابخوان اونیکس

آخرین مدل کتابخوان اونیکس دارای صفحه شش اینچی مجهز به جوهر الکترونیک با صفحه دارای وضوح 1448 در 1072 پیکسل است. به گفته کارشناسان صفحه شیشه ای این کتابخوان از ضعف های اصلی آن است اما تولیدکننده چینی اعتقاد دارد که این صفحه برای جلوگیری از نورهای فرابنفش طراحی شده است. نور مستقیم این کتابخوان در اتاق های تاریک باعث خستگی چشم نمی شود و برای مطالعات طولانی بسیار کاربردی است.

کتابخوان الکترونیک بوکس دارای قابلیت جوهر الکترونیک است که به شما این امکان را می دهد که تجربه ای کاملا مشابه با استفاده از کاغذ داشته باشید.

اگر حجم کتاب هایی که مطالعه می کنید زیاد است و در انبوهی از برگه های گم شده اید، اگر از خواندن کتاب در تبلت و گوشی به ستوه آمده اید، کتابخوان های اونیکس گزینه مناسبی برای شما به حساب می آیند.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز
کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز