چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

خاطرات سفیر سابق بریتانیا در آمریکا از دوران سخت وی در واشنگتن

کتاب خاطرات سفیر سابق بریتانیا – رسوایی جدید ترامپ

چند روزی است که کتاب خاطرات سفیر سابق بریتانیا در آمریکا توسط انتشارات هارپر کالینز وارد بازار بریتانیا و آمریکا شده است. او در این کتاب ترامپ را فردی بی کفایت و بی عرضه عنوان کرده است.

انتشار کتاب خاطرات سفیر سابق بریتانیا در آمریکا

کتاب خاطرات سفیر سابق بریتانیا در آمریکا که به تازگی منتشر شده و شمال خاطرات او از حضورش در واشنگتن است، مانند سایر کتاب های منتشر شده در این سال حاوی مطالبی علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی آمریکا است.

کیم داروچ، سفیر سابق بریتانیا در آمریکا در کتاب خاطرات خود که چندی پیش توسط انتشارات هارپر کالینز وارد بازار آمریکا و بریتانیا شد، ترامپ را فردی بی عرضه و بی کفایت خطاب کرده و موجب ایجاد هرج و مرج در سطح جهانی شده است.

داروچ در این کتاب که خسارت جمعی: بریتانیا، آمریکا و اروپا در عصر ترامپ نام دارد، خاطرات دوران حضور خود در واشنگتن را از سال 2016 تعریف کرده و معتقد است طی این چهار سال گذشته، آمریکا و سایر کشورهای جهان به دلیل حضور ترامپ در کاخ سفید خسارت های جبران ناپذیری را متحمل شده اند.

سخت ترین دوران زندگی داروچ در آمریکا

وی حضور سه ساله خود در آمریکا را سخت ترین دوره زندگی خود می داند. همچنین او اظهار کرده است که با توجه به عملکرد ترامپ در این چهار سال، شانس پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بسیار بیشتر شده است.

کیم داروچ در سال 2015 به عنوان سفیر بریتانیا در آمریکا انتخاب شد. اما او در سال 2019 از سمت خود استفاء داد و در حال حاضر مشغول به تدریس در دانشگاه هاروارد است.

اکنون نیز کتاب خاطرات سفیر سابق بریتانیا در کشورهای آمریکا و بریتانیا منتشر شده و مانند بسیاری از کتاب های ماه های اخیر رسوایی جدید برای دونالد ترامپ به بار آورده است.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب کهنه سرباز
کتاب کهنه سرباز