چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

فراخوان ثبت نام در طرح تابستانه کتاب 99

طرح تابستانه کتاب – آغاز ثبت نام از 8 مرداد ماه

طرح تابستانه کتاب 99 در جهت تحقق بخشی از برنامه های معاونت امور فرهنگی به منظور حمایت از ناشران و کتابفروشان سراسر کشور از سوی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود.

اجرای طرح تابستانه کتاب 99

طرح تابستانه کتاب 99 طبق برنامه ریزی های انجام شده از تاریخ 18 مرداد ماه مصادف با عید غدیر خم آغاز خواهد شد و تا روز پنجشنبه مورخ 30 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

بر اساس این طرح،تمامی کتابفروشی ها در سراسر کشور از 8 مرداد، تاریخ انتشار این فراخوان می توانند با مراجعه به سایت tarh.ketab.ir جهت ثبت نام در طرح تابستانه کتاب سال 99 اقدام نمایند.

کتابفروشی هایی که در طرح های گذشته شرکت کرده اند دیگر نیازی به ثبت نام مجدد برای تایید شرکت در این طرح تابستانه ندارند و تنها کافی است که با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح تابستانه کتاب را مطالعه کرده و آن را تایید کنند. همچنین این افراد می توانند اطلاعات خود را که از پیش در این سایت وارد کرده اند کنترل و ویرایش کنند.

Description: http://www.ibna.ir/images/docs/000293/n00293734-b.jpg

اجرای طرح های فصلی کتاب

پیش از طرح تابستانه کتاب، طرح بهارانه کتاب 99 در تاریخ 20 تا 30 اردیبهشت برگزار شد که در آن بیش از 304 هزار نسخه کتاب به فروش رفت. تعداد 685 کتابفروشی از سرسر کشور در این طرح شرکت داشتند که استان تهران با 109 کتابفروشی در صدر قرار داشت. در این طرح ها کتابفروشی ها به خریداران تخفیف داده و مبلغ تخفیف داده شده را از وزارتخانه دریافت خواهد کرد. قابل ذکر است که تمام مطالبات کتابفروشان در طرح بهارانه کتاب به آن ها پرداخت شده است.

این طرح ها که با عنوان طرح های فصلی شناخته می شوند از سال 1394 توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شده و توانسته کمک قابل توجهی به فروش کتاب و میزان مطالعه کند.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق