چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

برگزاری رویدادهای ادبی مجازی در کتابفروشی پاول

کتابفروشی شهر پورتلند – پاتوق مجازی نویسندگان

کتابفروشی شهر پورتلند پیش از شیوع کرونا برنامه های فرهنگی زیادی با حضور نویسندگان و شخصیت های فرهنگی در این کتابخانه برگزار می کرد.

بزرگترین کتابفروشی شهر پورتلند

کتابفروشی پاول مشهورترین کتابفروشی شهر پورتلند است که در حال حاضر یکی از رقبای اصلی غول های کتابفروشی همچون آمازون و بارنزاندنوبل به حساب می آید و نیز نقدها و تحلیل های آن از کتاب های تازه منتشر شده با روزنامه ها و سایت های ادبی معتبر رقابت می کند.

پورتلند با نام شهر کتاب شناخته می شود و کتابفروشی پاول بزرگترین کتابفروشی مستقل دنیا است. از نکات مهم این کتابفروشی خانوادگی این است که از پسر به پدر رسیده است. مایک پاول در سال 1970 با هزینه تنها 3هزار دلار یک کتابفروشی در شیکاگو با ز کرد. پدر او نیز به این کار علاقه مند شد و پس از بازگشت به پورتلند کتابفروشی پاول را افتتاح کرد. پندین سال پدر و پسر مشغول اداره کتابخانه بودند و حالا اداره آن بر عهده امیلی، دختر خانواده می باشد.

برگزاری رویدادهای ادبی مجازی

کتابفروشی شهر پورتلند پیش از شیوع کرونا برنامه های فرهنگی زیادی با حضور نویسندگان و شخصیت های فرهنگی برگزار می کرد، اما چند ماهی است که این برنامه ها تعطیل شده است.

کتابفروشی پاول اخیرا محافل ادبی خود را مجددا راه اندازی کرده و آن ها را در فضای مجازی برگزار می کند. به گفته مسئولان این کتابفروشی، این رویداد در ماه های آینده نیز ادامه خواهد داشت. این محافل ادبی رایگان می باشد و اولین محفل مجازی در هفته اول جولای برگزار شد و در آن با فریس جابر یکی از نویسندگان آمریکایی گفتگو شد. مسئولان این کتابفروشی اعتقاد دارند که برگزاری این محافل اعتبار کتابفروشی را بالا می برد.

کاربران برای شرکت در محافل ادبی کتابفروشی پاول می توانند به وبسایت این کتابفروشی مراجعه کرده و ثبت نام کنند. دو کتابفروشی دیگر پورتلند با نام های برادوی و آنیبلوم نیز به تبعیت از این کتابفروشی در صدد برگزاری محافل مجازی هستند.

 

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق