چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

هشتگ همه چیز با کتابفروشی ها آغاز می شود

ناشران اسپانیایی – کمپین ناشران در ایام کرونا

بسیاری از کتابفروشان اسپانیا سعی کرده اند تا در دوران همه گیری ویروس کرونا از تک روی پرهیز کرده و با همکاری با اتحادیه ناشران اسپانیایی کتاب های خود را تبلیغ کرده و مردم را به کتابفروشی ها جلب کنند.

موج دوم کرونا و اتحاد ناشران اسپانیایی

مرکز تحقیقات جان هاپکینز کشور اسپانیا را در رده نهم میزان ابتلا به ویروس کرونا قرار داده است. این کشور با بیش از 250 هزار مبتلا پس از کشورهای مکزیک و بریتانیا قرار گرفته است.

میزان مرگ و میر در این کشور اوضاع وخیم تری از تعداد مبتلایان داشته و با بیش از 28 هزار نفر کشته، اسپانیا در رده هفتم قرار گرفته است. به همین دلیل دولت محدودیت های بیشتری برای شهروندان اعمال کرده است. در این بین کتابفروشان و ناشران اسپانیایی که از زمان قرنطینه تا کنون بیش از یک میلیارد دلار خسارت را متحمل شده اند، دیگر تحمل خسارت های بیشتر را ندارند. از این رو بسیاری از کتابفروشان از تک روی پرهیز کرده و با اتحادیه ناشران به همکاری پرداخته اند. اتحادیه ناشران اسپانیایی که با عنوان فدراسیون انجمن های کتاب خطاب می شود، در پی آغاز موج دوم قرنطینه کمپینی برای فروش کتاب راه اندازی کرده است.

Description: همه ‌چیز ‌با‌ کتابفروشی‌ها‌ آغاز‌ می‌شود/کمپین ناشران اسپانیایی در ایام  کرونا | ایبنا

کمپین کتابفروشان و ناشران اسپانیایی

فدراسیون انجمن های کتاب با همکاری کتابفروشان و ناشران این کمپین را راه اندازی کرده است تا کتاب ها را تبلیغ کرده و جایگاه ادبیات و کتاب را زنده نگه داشته و به فرهنگ جامعه کمک کنند. این کمپین با هشتگ همه چیز با کتابفروشی ها آغاز می شود، قصد دارد به مردم یادآوری کند که در ایام کرونا نیز نباید از کتاب غافل شوند.

ناشران اسپانیایی نامه ای به این فدراسیون ارسال کرده اند که در آن یادآوری می کند که کتاب یک اولویت فرهنگی است و این افراد برای زنده نگه داشتن کتاب و کتابفروشی حساب ویژه ای روی دولت باز کرده اند. آن ها همچنین با ایجاد این هشتگ از نویسندگان و چهره های فرهنگی خواسته اند که با کتابفروشان همکاری کرده و به آن ها کمک کنند.

همچنین ناشران از فدراسیون خواسته اند که جلسه ای با دولت پدرو سانچز برگزار شود تا وضعیت کتابفروشی های کشور مورد بررسی قرار گیرد. فدراسیون کتاب اسپانیا بیش از  شعبه در اسپانیا و کشورهای آمریکای لاتین دارد و در شهر مادرید واقع شده است.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب کهنه سرباز
کتاب کهنه سرباز