چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

اپلیکیشن قاصدک، اتفاقی تازه در صنعت نشر کتاب

اپلیکیشن قاصدک – سفارش کتاب از نزدیکترین کتابفروشی

اپلیکیشن قاصدک مانند نوعی گوگل مپ است که برای کتاب به کار گرفته می شود. کاربران می توانند با استفاده از این اپلیکیشن از نزدیک ترین کتابفروشی یا کتابخانه در اطراف خود سفارش کتاب دهند.

اپلیکیشن قاصدک، گوگل مپ کتاب

استفاده از ابزارها و اپلیکیشن های کتاب چیز جدیدی نیست و چند سالی است که در سراسر دنیا به اوج خود رسیده است. در این بین رونمایی از جدیدترین ابزارها در شرایط کرونا می تواند خبر خوبی برای اهل کتاب باشد.

اپلیکیشن قاصدک یکی از جدیدترین ابزارهای راه اندازی شده در کشور است. این اپلیکیشن مانند گوگل مپ کتاب می باشد و به شما این امکان را می دهد که کتاب مورد نظر خود را از نزدیک ترین کتاب فروشی سفارش تا پیک آن را به دست شما برساند.

محمدرضا نیازمند، مدیر و طراح این اپلیکیشن عنوان کرد: ایده اولیه طراحی اپلیکیشن قاصدک به دو سال پیش برمی گردد. زیرا دسترسی به کتاب نیز باید مانند دسترسی به غذا آسان باشد. از این رو این اپلیکیشن را طراحی کردم تا کاربران بتوانند در هر مکان به کتاب دسترسی داشته باشند.

وی در ادامه گفت: این اپلیکیشن نمونه خارجی هم ندارد و سایر اپلیکیشن های موجود در بازار متفاوت می باشد. دوران کرونا برای یک مزیت محسوب شد تا قاصدک کاربرد وسیع تر و بهتری داشته باشد.