چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

درخواست تولید کتاب های الکترونیک پس از شیوع کرونا افزایش یافته است

کتاب الکترونیک – افزایش درخواست ناشران در دوره کرونا

مدیر فروشگاه آنلاین کتابراه عنوان کرد: با شیوع کرونا انتشار کتاب های الکترونیک بیشتر و کتاب های صوتی کمتر شده است. با توجه به مزایای کتاب الکترونیک در این شرایط، ناشران بیشتر به انتشار الکترونیک کتاب خود اقدام می کنند.

افزایش تولید کتاب الکترونیک

مجید شریفی گفت: شیوع کرونا تا حدی باعث کاهش تولید کتاب صوتی شده است. اما انتشار کتاب الکترونیک که شرایط تولید آن با کتاب صوتی متفاوت است در این روزها طرفداران بیشتری پیدا کرده و تولید آن افزایش یافته است.

وی تاکید کرد که تلاش ما در کتابراه این است که بتوانیم پاسخگوی این نیاز باشیم. در چند ماه اخیر تقاضاها هم از سمت ناشران و هم از سمت مخاطبان افزایش یافته است. بنابراین می توان گفت که در کل تولید کتاب الکترونیک افزایش یافته و تولید کتاب صوتی با کاهش رو به رو بوده است.

شریفی افزود: ارتباط اپلیکیشن کتابراه با ناشر همواره به صورت دو طرفه بوده است. برای مثال ممکن است ما به دلیل درخواست مخاطبان به سراغ یک ناشر رفته و درخواست کتاب های آن ها به صورت الکترونیک را داشته باشیم. یا بسیاری از ناشران هستند که علاقه مند تولید کتاب های خود به صورت الکترونیک بوده و به سراغ ما می آیند.

Description: دانلود اپلیکیشن کتابراه

آمادگی کتابراه برای همکاری با ناشران آموزشی

وی در ادامه گفت: در حال حاضر با توجه به شرایط پیش آمده، کتاب الکترونیک مزایای زیادی پیدا کرده است. از این رو بسیاری از ناشران برای انتشار الکترونیک کتابشان اقدام می کنند.

مدیرعامل کتابراه در مورد برنامه های این پلتفرم در تابستان گفت: برنامه های کتابراه همیشگی بوده و به فصل خاصی اختصاص ندارد. برنامه های ما بیشتر مربوط به بعد از تابستان است. زیرا اکنون در حال آماده سازی زیرساخت های آن هستیم. در آینده با ناشران آموزشی نیز همکاری خواهیم کرد تا بتوانیم محتوای کامل تر و بهتری در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار دهیم.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق