چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

واگذاری حق ترجمه و نشر کتاب من او به نشر دارک

رضا امیرخانی – انتشار رمان منِ او در ارمنستان

آژانس ادبی دایره مینا به نمایندگی از رضا امیرخانی، نویسنده رمان من او، حق ترجمه و نشر این کتاب را به یک ناشر ارمنی واگذار کرد.

چاپ رمان منِ او در ارمنستان

رمان من او را می توان به عنوان پر فروش ترین رمان در کارنامه رضا امیرخانی در نظر گرفت. این کتاب از جدیدترین کتاب های ایرانی است که از سوی آژانس ادبی دایره مینا برای ترجمه و انتشار به یک ناشر خارجی واگذار می شود.

انتشارات دارک یکی از معتبرترین ناشران ارمنستان است که در چند سال گذشته پروژه ترجمه ادبیات سایر ملل را آغاز کرده است. این ناشر تا به حال آثار مهمی از جمله دختری در قطار اثر پائولا هاوکینز، دزد کتاب اثر مارکوس زوساک، طوطی فلوبر اثر جولین بارنز و ساعت ها اثر مایکل کانینگهام در این انتشارات به زبان ارمنی ترجمه و منتشر شده است. اکنون نیز نوبت به رمان من او اثر نویسنده ایرانی رسیده است. این کتاب اولین کتاب ایرانی است که در کنار سایر کتاب های این مجموعه به بازار عرضه می شود.

نخستین حضوررسمی آژانس ادبی «دایره مینا» در نمایشگاه کتاب باکو ...

رمان عاشقانه منِ او

رمان من او نوشته رضا امیرخانی، یک رمان عاشقانه است که در حوالی سال های 1310 روایت می شود. نوع قلم نویسنده، حال و هوای کتاب و وجود مضامین عرفانی و فلسفی در کتاب، توجهات بسیاری از مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کرد و باعث شهرت و محبوبیت این کتاب شد و جوایز زیادی را برای نویسنده آن به ارمغان آورد.

این رمان در ابتدا توسط انتشارات سوره و سپس توسط انتشارات افق وارد بازار شده و بیش از 50 بار به چاپ رسید. کتاب من او تا به حال به زبان های مختلفی همچون عربی، ترکی، اندونزیایی و روسی ترجمه شده است و اکنون نشر دارک آن را به زبان ارمنی ترجمه خواهد کرد.

آژانس ادبی دایره مینا به نمایندگی از رضا امیرخانی به مذاکره با نشر دارک پرداخته و حق ترجمه و انتشار کتاب را به این انتشارات واگذار کرده است.

 

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق