چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

ترجمه رمان برگزیده پولیتزر سال 2015 به فارسی

این همه نوری که نمی توانیم ببینیم – برنده پولیتزر 2015 در ایران

رمان این همه نوری که نمی توانیم ببینیم که در سال 2015 موفق به کسب جایزه پولیتزر شد، توسط نوشین طیبی به فارسی برگردانده و وارد بازار نشر ایران شد.

خلاصه این همه نوری که نمی توانیم ببینیم

کتاب این همه نوری که نمی توانیم ببینیم به قلم آنتونی دوئر، نوینسنده 46 ساله آمریکایی در سال 2014 نوشته شد. داستان این کتاب در مورد زندگی دو کودک در دوران جنگ جهانی دوم است. یکی از آن ها در فرانسه و دیگری در آلمان زندگی می کنند. دو کودک معمولی مانند هزاران کودک درگیر جنگ که بدون هیچ گناهی به این ورطه کشیده شده اند. داستان زندگی این دو دختر و پسر را در مقاطع مختلف جنگ جهانی دوم روایت می کند. دوئر با نثر بسیار زیبا و تاثیرگذار حقایق تلخ جنگ را روایت می کند و از سرمایه های انسانی که در جنگ های سراسر دنیا نابود می شوند صحبت می کند.

برنده جایزه پولیتزر 2015

این همه نوری که نمی توانیم ببینیم در سال 2015 برنده جایزه ادبی پولیتزر شد. این کتاب همچنین موفق به دریافت مدال کارنگی ادبیات داستانی در سال 2015، جایزه بین المللی کتاب استرالیا و از منتخبین نهایی جایزه کتاب 2014 شد. در همان سال انتشار استقبال بسیار خوبی از این کتاب صورت گرفت و این همه نوری که نمی توانیم ببینیم عنوان پر فروش ترین کتاب آمازون را کسب کرد. بسیاری از منتقدان و نویسندگان در مورد این کتاب نوشته اند و بسیاری از ناشران آن را به عنوان بهترین کتاب سال 2014 معرفی کردند. آنتونی دوئر می گوید که برای نوشتن این کتاب مدت 10 سال زمان صرف کرده است.

جندی پیش نوشین طیبی کتاب این همه نوری که نمی توانیم ببینیم را ترجمه کرده و انتشارات نیلوفر آن را در 543 صفحه و با قیمت 68 هزار تومان به چاپ رسانده است.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق