چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

روایت زندگی شهید سلیمانی به قلم رضا رسولی

شهید قاسم سلیمانی – روایت زندگی شهید

رضا رسولی، از نویسندگان عرصه مقاومت قصد دارد در جدیدترین اثر خود زندگی شهید قاسم سلیمانی را در قالب داستانی بلند روایت کند.

روایتی از زندگی شهید قاسم سلیمانی

وی در مورد شهید قاسم سلیمانی اظهار کرد: شهید سلیمانی دارای ویژگی های منحصر به فردی بودند که او را از سایر فرماندهان دفاع مقدس متمایز می کرد. او در هشت سال دفاع مقدس همیشه جان بر کف بوده و در خط مقدم به دفاع از ایران و انقلاب اسلامی مشغول بودند. همچنین بعد از آن همواره به مبارزات خود ادامه داده و به عنوان فرمانده سپاه قدس نقش بسیار کلیدی در منطقه ایفا می کردند و محافظت از مرزهای ایران و حریم اهل بیت در مقابل نیروهای داعش و حامیان آن ها را بر عهده داشتند و سال های زیادی از عمر خود را صرف مبارزه با این اشخاص کرد.

شهید قاسم سلیمانی تنها در عرصه امنیتی فعالیت نداشتند و همواره کمک رسان مردم ایران بودند. او در جریان سیل اخیر، زلزله بم و بسیاری از مشکلات طبیعی و اجتماعی دیگر در خدمت مردم بوده و در کنار آن ها حضور داشته است.

Image result for ‫قاسم سلیمانی‬‎

وظیفه به عنوان یک نویسنده

من به عنوان یک نویسنده وظیفه دارم جوانان و نوجوانان را با این الگوی مردانگی آشنا کرده و داستان زندگی او را برای این نسل و نسل های بعد روایت کنم.

رضا رسولی متولد سال 1354 بوده و در مقطع دکتری حقوق فارغ التحصیل شده است. او که از نویسندگان و پژوهشگران عرصه دفاع و مقاومت است در گذشته زندگی نامه شهیدانی از جمله شهید صیاد شیرازی و شهید منصور ستاری را در پیشینه کاری خود به ثبت رسانده است. اثر جدید او که روایت زندگی شهید قاسم سلیمانی می باشد، توسط نشر ستاک روانه بازار خواهد شد.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper