چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

برنده جایزه ادبی فرانسه مشخص گردید

جایزه ادبی شاتو لاتور کارنه

جایزه ادبی شاتو لاتور کارنه جایزه بزرگ ادبی فرانسه مشخص گردید. ماریو بارگاس یوسا پرویی و برنده جایزه اسکار ادبی سال 2010 توانست این جایزه را ازآن خود نماید.

بنا به گزارش اکتوالیته برنده امسال جازیه ادبی شاتو لاتور کارنه آقای ماریو بارگاس یوسا اعلام شد. این جایزه معتبر که بیش از این به افراد معتبری همچون میلان کوندرا و میشل اولبک نیز تعلق گرفته بود به آقای یوسا که پیش از این در سال 2010 جایزه نوبل ادبی را نیز به دست آورده بود و یکی از سرشناسترین نویسندگان آمریکای جنوبی نیز می باشد اهدا شد.

در مراسم اهدای این جایزه که در پاریس برگزار شد علاوه بر آقای یوسا و هیئت داوران، افراد سرشناس دیگری هم حضور داشتند و جایزه امسال به همراه یک چک بیست هزار یورویی به آقای یوسا اهدا شد. علاوه بر این جوایز یک نسخه نفیس و قدیمی از یک کتاب با مارک شاتو لاتور کارنه نیز به برنده جایزه اهدا شد.

شاتو لاتور برنه، اسم ساختمانی در فرانسه است که قرن دوازده میلادی ساخته شده است و به فیلسوف و نویسنده فرانسوی دومونتی و خانواده او تعلق دارد. جایزه کتاب امسال که به آقای یوسا اهدا شد با نام مادام بواری بود که به سال 1867 تعلق دارد.

اندیشمند

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper