چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

آغاز ثبت نام اولین دوره جایزه صادق آئینه‌ ‎وند

جایزه دوسالانه صادق آئینه‌‎ وند

ثبت نام اولین دوره جایزه دوسالانه صادق آئینه‌ ‎وند آغاز شد. این جایزه در ارتباط با رساله های دوره دکتری رشته تاریخ می باشد. از برندگان اردیبهش ماه سال بعد تجلیل به عمل خواهد آمد.

نخستین جایزه دوسالانه صادق آئینه‌ ‎وند به همت انجمن ایرانی تاریخ، کتابخانه دکتر صادق آئینه‌وند و گروه تاریخ دانشگاه تربیت مدرس و به منظور تجلیل از خدمات استاد صادق آئینه‌ وند و در راستای حمایت از تحقیقات انجام شده در رشته تاریخ و ترغیب جوانان و محققین به فعالیت بیشتر در زمینه رشته تاریخ با موضوع پایان نامه های دوره دکتری رشته تاریخ برگذار خواهد شد. 

تمامی پایان نامه های مقطع دکتری در زمینه مطالعات تاریخ ایران، تاریخ اسلام، تاریخ شیعه و مطالعات میان رشته‌ای در بخش تاریخ که از ابتدای سال نود و چهار تا پایان مهرماه سال نود و هشت، در تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کل کشور دفاع شده‌اند، قابلیت شرکت در این جایزه را دارند. پایان نامه هایی به منظور بررسی پذیرش می‌شوند که امتیاز بسیارخوب و عالی موقع دفاع گرفته باشند و تا پایان ارائه به دبیرخانه جایزه چاپ کتابی از هیچ یک از بخش های آن صورت نگرفته باشد.
 
علاقه مندان به شرکت در این رقابت می توانند یک جلد از پایان نامه خود را همراه با صورتجلسه دفاع آن به صورت PDF به نشانی ایمیل: aeenevandprize@gmail.com ارسال نمایند. در صورت پذیرفته شدن پایان نامه ارسال شده از سوی کمیته علمی جایزه، جهت داوری برای داوران ارسال می شود. اخرین مهلت ارسال اثار پایان آبان ماه سال جاری می باشد.

اندیشمند

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper