چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

ماهی قرمز سفره هفت سین خود را به کتابخانه ها اهدا کنید

تعویض ماهی قرمز با کتاب

ایمان کرد، مدیر امور کتابخانه های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری اعلام کرد: تعدادی از فرهنگسراهای پایتخت آماده دریافت ماهی قرمز و تعویض آن با کتاب هستند.

وی عنوان کرد: امسال چهارمین سال برگزاری جشنواره ماهی حوض قصه ها است و هدف آن حفاظت از محیط زیست و ممانعت از مرگ ماهی های قرمز است. در این جشنواره، کودکان و نوجوانان ماهی های سفره هفت سین خود را به فرهنگسراها یا کتابخانه هایی که دارای حوض هستند اهدا می کنند و در عوض آن کتاب هدیه می گیرند. این نوع ماهی ها نمی توانند در آب های جاری دوام بیاورند و باعث آلودگی آب های سطحی می شوند، پس بهترین مکان برای آن ها حوض است.

طبق گفته مدیر امور کتابخانه های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، جشنواره ماهی حوض قصه ها تا اواخر فروردین ماه در تعدادی از فرهنگسراها از جمله فرهنگسرای معرفت، رازی، گلستان، اشراق، امام ره، خاوران و بوستان های تهران از جمله بوستان خیام، قیطریه برقرار است.

این جشنواره از مرگ ماهی های قرمز که در ایام نوروز توجهی به آن ها نمی شود جلوگیری می کند و نیز فرهنگ کتابخوانی و مهربانی با حیوانات را در بین کودکان و نوجوانان که آینده سازان این جامعه هستند رواج می دهد و آن ها را از سن کم به خواندن کتاب عادت می دهد.

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper