چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

ماهی قرمز سفره هفت سین خود را به کتابخانه ها اهدا کنید

تعویض ماهی قرمز با کتاب

ایمان کرد، مدیر امور کتابخانه های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری اعلام کرد: تعدادی از فرهنگسراهای پایتخت آماده دریافت ماهی قرمز و تعویض آن با کتاب هستند.

وی عنوان کرد: امسال چهارمین سال برگزاری جشنواره ماهی حوض قصه ها است و هدف آن حفاظت از محیط زیست و ممانعت از مرگ ماهی های قرمز است. در این جشنواره، کودکان و نوجوانان ماهی های سفره هفت سین خود را به فرهنگسراها یا کتابخانه هایی که دارای حوض هستند اهدا می کنند و در عوض آن کتاب هدیه می گیرند. این نوع ماهی ها نمی توانند در آب های جاری دوام بیاورند و باعث آلودگی آب های سطحی می شوند، پس بهترین مکان برای آن ها حوض است.

طبق گفته مدیر امور کتابخانه های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، جشنواره ماهی حوض قصه ها تا اواخر فروردین ماه در تعدادی از فرهنگسراها از جمله فرهنگسرای معرفت، رازی، گلستان، اشراق، امام ره، خاوران و بوستان های تهران از جمله بوستان خیام، قیطریه برقرار است.

این جشنواره از مرگ ماهی های قرمز که در ایام نوروز توجهی به آن ها نمی شود جلوگیری می کند و نیز فرهنگ کتابخوانی و مهربانی با حیوانات را در بین کودکان و نوجوانان که آینده سازان این جامعه هستند رواج می دهد و آن ها را از سن کم به خواندن کتاب عادت می دهد.

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
پرفروشترین کتاب
باکتری های شایع بیماریزای حیوانی از آسیب شناسی تا درمان
باکتری های شایع بیماریزای حیوانی از آسیب شناسی تا درمان
پربازدیدترین کتاب
سلامت اداری
چاپ کتاب: سلامت اداری