چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

لیست آخرین مقالات

قوانین تالیف کتاب – چاپ کتاب

مولف و گردآوردنده با یکدیگر تفاوت دارند. اگر شما یک مولف هستید باید قوانین تالیف کتاب را رعایت کنید. در این بخش تفاوت ها و قوانین موجود را بررسی خواهیم کرد.

اتاق – معرفی کتاب

رمان اتاق توسط اما داناهیو، نویسنده ایرلندی-کانادایی نوشته شده و در سال 2010 به چاپ رسید. این کتاب روایت کننده داستانی به نام جک است که به همراه مادر خود در یک اتاق مبحوس شده است.

هزینه چاپ کتاب از پایان نامه – چاپ کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب در سال های اخیر به یکی از دغدغه های دانشجویان تبدیل شده است. زیرا انجام این کار مزایای زیادی برای دانشجو به همراه دارد. اما یکی از مهمترین مسائل برای دانشجویان، هزینه چاپ کتاب از پایان نامه است. در این بخش به این هزینه ها خواهیم پرداخت.

مادام بوواری – معرفی کتاب

کتاب مادام بوواری اولین اثر گوستاو فلوبر، نویسنده برجسته فرانسوی، برای اولین بار در سال 1857 به زبان فرانسوی به چاپ رسید. این اثر که نگارش آن 5 سال به طول انجامید، یکی از برجسته ترین آثار این نویسنده به شمار می رود.

جدول هزینه های چاپ کتاب – انتشارات زرین اندیشمند

نویسنده یک کتاب بیش از هر چیز به کیفیت و هزینه های چاپ کتاب خود اهمیت می دهد. در این بخش عوامل موثر در هزینه چاپ کتاب را بررسی کرده و جدول هزینه های چاپ کتاب در انتشارات زرین اندیشمند را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ندای کوهستان – معرفی کتاب

کتاب ندای کوهستان اثر خالد حسینی، نویسنده مشهور اهل افغانستان است که برای اولین بار در سال 2013 توسط انتشارات ریورهد بوکس در آمریکا منتشر شد.

فرمت نگارش کتاب – بخش های مختلف کتاب

کتاب ها دارای بخش ها و قسمت های متفاوت هستند که هنگام نگارش باید به آن ها دقت کنید. در این بخش فرمت نگارش کتاب را برای شما شرح خواهیم داد.

وقتی نیچه گریست – معرفی کتاب

رمان وقتی نیچه گریست اثر اروین د یالوم نویسنده و روانپزشک مشهور آمریکایی است که برای اولین بار در سال 1992 منتشر شد. این رمان در مورد دیدار خیالی نیچه و یوزف برویز نوشته شده است.

مراحل چاپ کتاب کودک – تاثیر کتاب بر کودکان

برای چاپ قانونی کتاب باید یک سری مراحل مشخص طی شود. این مراحل برای تمام کتاب ها یکسان می باشند. در این بخش به مراحل چاپ کتاب کودک و حساسیت های موجود در این راه خواهیم پرداخت.

مساله اسپینوزا – معرفی کتاب

مساله اسپینوزا اثر اروین یالوم، نویسنده و روانپزشک آمریکایی است که برای اولین بار در سال 2012 منتشر شد. این کتاب در مورد زندگی باروخ اسپینوزا، فیلسوف بزرگ هلندی و آلفرد روزنبرگ، سیاستمدار مشهور آلمانی است.
محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روش تحقیق
روش تحقیق