چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

لیست آخرین مقالات

مراحل چاپ کتاب در ایران – چاپ کتاب

بسیاری از نویسندگان تازه کار و افرادی که قصد چاپ کتاب دارند با مراحل چاپ کتاب در ایران آشنایی چندانی ندارند. در این بخش مراحل چاپ یک کتاب را به صورت خلاصه شرح خواهیم داد.

سیمین دانشور – زندگینامه

سیمین دانشور، نویسنده و مترجم ایرانی در سال 1300 در شیراز به دنیا آمد. او نخستین نویسنده زن ایرانی بود که به طور حرفه ای داستان نویسی در زبان فارسی را آغاز کرد.

مراحل دریافت مجوز چاپ کتاب

پس از اتمام مراحل نگارش کتاب باید مراحل دریافت مجوز چاپ کتاب طی شود تا بتوانید کتاب خود را به صورت قانونی به چاپ برسانید. در این بخش مراحل اخذ مجوز را به صورت خلاصه مرور خواهیم کرد.

ابراهیم گلستان – زندگینامه

ابراهیم گلستان، با نام اصلی سید ابراهیم تقوی شیرازی، کارگردان، داستان نویس، روزنامه نگار و عکاس ایرانی است که در مهر ماه سال 1301 در شیراز متولد شد. او یکی از برجسته ترین چهره های روشن فکر در ایران است.

مردان تاریکی – معرفی کتاب

رمان مردان تاریکی اثر نیکولا بارکر، رمان نویس و داستان نویس انگلیسی برای اولین بار در سال 2007 منتشر شد. این کتاب بر داستان دو خانواده تمرکز دارد.

چاپ کتاب در آمازون – بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا

اگر یک نویسنده هستید و می خواهید در سطح جهانی شناخته شوید، بهترین راهکار چاپ کتاب در آمازون است. در این بخش به نحوه چاپ کتاب در این فروشگاه بین المللی خواهیم پرداخت.

نقطه عطف – معرفی کتاب

کتاب نقطه عطف اثر مالکوم گلدول نویسنده، روزنامه نگار و جامعه شناس کانادایی متولد بریتانیا برای اولین بار در سال 2002 منتشر شد. در این کتاب به عواملی که باعث همه گیر شدن یک ایده، کالا، فیلم و غیره می شود پرداخته شده است.

رضا براهنی – زندگینامه

رضا براهنی شاعر، نویسنده و ناقد ادبی ایرانی است که در سال 1314 در تبریز متولد شد. او هم اکنون در کانادا زندگی می کند و مدتی ریاست انجمن قلم کانادا را بر عهده داشت.

مراحل چاپ کتاب الکترونیکی

امروه کتاب های الکترونیکی طرفداران زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد به خواندن این کتاب ها روی آورده اند. در این بخش مراحل چاپ کتاب الکترونیکی را بررسی خواهیم کرد.

بهرام صادقی – زندگینامه

بهرام صادقی از نویسندگان معاصر ایرانی در دی ماه سال 1315 در نجف آباد اصفهان به دنیا آمد و در آذر ماه سال 1363 در تهران از دنیا رفت. این نویسنده بیشتر برای داستان های کوتاه خود مشهور بود.
محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز
کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز