چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

لیست آخرین مقالات

شازده کوچولو

کتاب شازده کوچولو اثر نویسنده فرانسوی آنتوان دوسنت اگزوپری است که در سال 1943 منتشر شد. میلیون ها نسخه از این کتاب در سراسر جهان به فروش رسیده و به بیش از 300 زبان و گویش ترجمه شده است.

شرایط عضویت در اهل قلم

کانون اهل قلم که به یاری بسیاری از نویسندگان و ناشران پرداخته است. نویسندگانی را که واجد شرایط هستند به عضویت خود درآورده و طبق این عضویت به آنها تسهیلاتی ارائه می نماید. منجمله این تسهیلات ارائه خدمات درمانی با تخفیف در برخی مراکز درمانی و یا ارئه بن کتاب و ... می باشد. شرایط واجدین شرایط برای ع

گابریل گارسیا مارکز

گابریل خوزه گارسیا مارکز نویسنده کلمبیایی در سال 1927 به دنیا آمد. او همچنین به روزنامه نگاری و فعالیت های سیاسی نیز مشغول بود.

آرزوهای بزرگ

آرزوهای بزرگ توسط نویسنده بزرگ انگلیسی چارلز دیکنز بین سالهای 1860 تا 1861 نوشته شده است. این کتاب را می توان به نوعی زندگی نامه خود دیکنز دانست.

ژانر کتاب

ژانرها مشخص می کنند که کتاب ها به کدام دسته بندی تعلق دارند. اگر کتاب خوان باشید احتمالا با این ژانرها آشنا هستید و ژانرهای زیادی را مطالعه کرده اید. تعدادی از ژانرهای مختلف کتاب به طور مختصر در این مقاله توضیح داده شده است.

علی محمد افغانی

علی محمد افغانی در سال 1303 در شهر تیران در کرمانشاه به دنیا آمده است. او نخستین رمان نویس به زبان فارسی است که در سال 1340 رمان هزار صفحه ای شوهر آهو خانم را نوشت.

چراغ ها را من خاموش می کنم

رمان چراغ ها را من خاموش میکنم اثر زویا پیرزاد نویسنده ایرانی ارمنی تبار است که در سال 1380 به چاپ رسید و تا کنون بیش از هشتاد بار به چاپ رسیده است.

کتاب خواندن در مدارس

کتابخانه مدارس مکان بسیار مهمی برای ایجاد انگیزه کتابخوانی در دانش آموزان است و کتابدار فردی است که نقش مهمی در این امر دارد. او می تواند کتابخانه را به محیطی زنده و یا متروک تبدیل کند.

آلبر کامو

آلبر کامو نویسنده فرانسوی در سال 1913 به دنیا آمد. او یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان قرن بیستم به حساب می آید که در سال 1957 برنده جایزه نوبل شد.

زمستان 62

کتاب زمستان 62 از آثار برجسته نویسنده و مترجم ایرانی، اسماعیل فصیح است که در سال 1364 نوشته شده است. فصیح از اولین نویسندگانی است که در یک کتاب به جنگ ایران و عراق پرداخته است.
محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
باکتری های شایع بیماریزای حیوانی از آسیب شناسی تا درمان
باکتری های شایع بیماریزای حیوانی از آسیب شناسی تا درمان
پربازدیدترین کتاب
سلامت اداری
چاپ کتاب: سلامت اداری