چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید اثر میچ آلبوم

پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید – معرفی کتاب

کتاب پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید، اثر میچ آلبوم، نویسنده و روزنامه نگار مشهور آمریکایی است که برای اولین بار در سال 2003 به چاپ رسید. این کتاب در مورد مردی است که پس از مرگ با پنج نفر از افراد تاثیرگذار زندگی خود در بهشت ملاقات می کند.

خلاصه کتاب پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید

رمان پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید در مورد مردی به نام ادی است که در یک شهربازی به عنوان تعمیرکار مشغول به کار است. او تمام عمر خود را به تنهایی و افسردگی گذرانده و احساس می کند که در تله زندگی گرفتار شده است. او در یکی از روزهای کاری خود در شهربازی و دقیقا در روز تولد هشتاد و سه سالگی اش برای نجات جان یک دختر بچه جان خود را ز دست داده و به بهشت می رود. او در بهشت با پنج نفر از افرادی که در گذشته با آن ها آشنا بوده و در زندگی او تاثیرگذار بوده اند ملاقات می کند. این افراد برخی از رازهای زندگی اش را برای او برملا می کنند و مسیر حیات او را برای همیشه تغییر می دهند. داستان ادی از آخر شروع می شود. اما تمامی آخرها شروعی دوباره هستند که ما متوجه آن ها نیستیم.

ادی هنگام مرگ پیرمردی با پشت خهمیده، موهای سفید، سینه ای برآمده و گردنی کلفت بود که آثار یک خالکوبی محو شده بر روی شانه سمت چپش خودنمایی می کرد. پاهای لاغری داشت که دچار واریس شده بودند و زانوی مصدوم او در جنگ حالا دچار آرتروز نیز شده بود.

او سرپرست تعمیرکاران ماشین های شهربازی رابی پیر بود و وظیفه داشت وسایل بازی آنجا را تعمیر کرده و از آن ها نگه داری کند. او پس از سال ها کار کردن در این پارک حالا می توانست خرابی وسایل را از روی صدای آن ها تشخیص داده و آن ها را تعمیر کند. آخرین ساعات زندگی ادی نیز در رابی پارک سپری شد. در حادثه ای که در یکی از وسایل تفریحی پارک به نام سقوط آزاد فردی اتفاق افتاد و سیل خبرنگاران را به پارک کشاند، ادی جان خود را از دست داد.

درباره کتاب پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید

کتاب پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید یکی دیگر از کتاب های پر فروش میچ آلبوم است که پس از چاپ به مدت 95 هفته در لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت. ادی در بهشت با پنج نفر از افرادی که در گذشته آن ها را می شناخته مواجه می شود و در این مسیر درس های زیادی از این افراد می آموزد.

در این کتاب مرگ بسیار راحت و ساده توصیف می شود و نویسنده سعی دارد به خواننده بفهماند که پایان هر چیزی می تواند شروع چیزهای دیگر باشد. این کتاب از انتهای زندگی یک انسان شروع می شود و همین موضوع برای خوانندگان جذابیت زیادی دارد. میچ آلبوم در کتاب پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید سعی دارد وجه دیگری از بهشت را نشان دهد که در آن انسان از چراهای زندگی خود آگاهی می یابد. این کتاب از آن دسته کتاب های تاثیرگذار است که با خواندن آن حس و حال خولبی نسیب خواننده می شود.

Description: میچ آلبوم نویسنده کتاب برای یک روز بیشتر

دنباله کتاب پنچ نفری که در بهشت ملاقات می کنید با نام نفر بعدی که در بهشت ملاقات می کنید در سال 2018 به بازار آمد. این کتاب در مورد اتحاد آسمانی ادی با دختری است که در ابتدای کتاب قبلی او را نجات داده بود. نویسنده در این کتاب به اهمیت زندگی می پردازد و هر پایان را شروع یک آغاز جدید می داند. کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می کنید نیز پس از انتشار در صدر لیست پرفروش های نیویورک تایمز قرار گرفت.

فیلمی با همین نام و با بازی جان ویت در سال 2004 برای تلویزیون ساخته شد. در این فیلم جزئیات زندگی ادی به خوبی به تصویر کشیده شده و کارگردان بسیار به کتاب وفادار بوده است.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز
کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز