چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

چاپ کتاب چه مزایایی دارد؟

چاپ کتاب و فواید آن

چاپ کتاب فواید زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به ارائه تجربیات و انتقال افکار خود به دیگران، تقویت رزومه، کسب درآمد و ... اشاره کرد. انتشارات اندیشمند این کار را در کمترین زمان و با بهترین هزینه برای شما انجام خواهد داد.

فواید چاپ کتاب مانند یک دریای بیکران است و نویسندگان، مترجمین، دانشجویان و اساتید می توانند با چاپ کتاب خود از این مزایا بهره مند شوند.

مزیت چاپ کتاب برای مترجم

اگر کتابی برای چاپ ندارید اما مسلط به زبان های دیگر هستید، می توانید کتاب های سایر نویسندگان را ترجمه و چاپ کنید. بهتر است کتابی را انتخاب کنید که تا به حال ترجمه نشده است. زیرا در این صورت احتمال فروش آن بالاتر خواهد رفت. برای اطمینان از انتخاب خود می توانید به کتابخانه ملی مراجعه کرده و نام کتاب مورد نظر را در سیستم آنجا جستجو کنید. اگر کتاب از قبل ترجمه شده باشد، نام آن در کتابخانه ملی موجود خواهد بود.

مزیت چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری

یکی از مزایای چاپ کتاب برای داوطلبان مقطع دکتری است. چاپ کتاب شانس قبولی این افراد را تا حد زیادی بالا می برد و بسته به موضوع آن می تواند بین5 الی 20 نمره برای داوطلب به همراه داشته باشد. مسئله ای که دانشجویان درگیر آن هستند هزینه چاپ کتاب است که ما این کار را با کمترین هزینه و در هر تیراژی که مد نظر آن ها باشد، با بالاترین کیفیت انجام خواهیم داد.

چاپ کتاب برای اساتید و دانشجویان

نیازی نیست که دانشجویان و اعضای هیئت علمی کتاب خود را در تیراژ بالا چاپ کنند. شما می توانید در انتشارات اندیشمند هر تعداد نسخه که نیاز دارید را برای چاپ انتخاب کنید تا بتوانید با کمترین زمان و هزینه رزومه خود را تقویت کنید.

فواید اقتصادی

بی شک یکی از فواید چاپ و انتشار کتاب، سود اقتصادی حاصل از آن است. البته به افرادی که مسئله مالی دارند تیراژ چندان بالا پیشنهاد نمی شود زیرا ممکن است در صورت عدم فروش کتاب ها با ضرر مواجه شوند. ما علاوه بر این که کتاب های شما را چاپ می کنیم، آن ها را در سایت خود نیز قرار داده و موجب دیده شدن آن ها می شویم و شما را در فروش بیشتر یاری می کنیم.

علاقه مندان به چاپ کتاب می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از تمام نقاط ایران با ما در ارتباط باشند.

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper